בע"ה י"ב אב תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

יו"ר חד"ש בנעמת התגאתה: "נשפו בעורפה של יהודיה"

יחד עם חברותיה, יו"ר חדש בנעמ"ת, הבריחה נערה יהודיה בכפר סבא ו"נשפנו בעורפה... האמת שלרגע נהנתי". יו"ר להב"ה קורא לפטר את העובדת

  • כ"ח כסלו תשפ"א - 16:08 14/12/2020
גודל: א א א

יו"ר סיעת חד"ש בנעמ"ת מאיסם ג'ולג'ולי סיפרה בגוואה בעמוד הפייסבוק שלה ופרופיל הטוויטר שלה, כי הייתה שותפה יחד עם ערבים נוספים בהתעללות בצעירה יהודיה.

בציוץ שפירסמה ג'לג'ולי בחשבון הטוויטר שלה, כתבה: "לא יודעת אם לצחוק או לבכות. לפני שעה ובמהלך צעידה עם חברות בפארק כפר סבא, התקרבנו לבחורה יהודיה דתיה שצעדה לה להנאתה, כששמעה אותנו מדברות בערבית, פצחה בריצה, אבל הכושר לא עזר לה ושוב נשפנו בעורפה, והיא התחילה שוב לרוץ, וזה חזר חלילה לאורך דקות ארוכות. האמת שלרגע נהניתי מהמשחק!"

לאור זאת, פנה הבוקר גופשטיין ליו"ר נעמת, בדרישה לפיטוריה של העובדת. "כמי שעומדת בראשה של תנועה שחרתה על דגלה לקדם שוויון מגדרי ולפעול להעצמה נשית, אינך יכול לעבור על הדברים לסדר היום. מדובר בהצהרה גלויה, חד משמעית שאינה משתמעת לשתי פנים, בה עובדת בכירה בתנועתך מתגאה בכך שהתעללה בצעירה יהודיה, הסבה לה עוגמת נפש רבה וגרמה לה לטראומה – וזאת רק משום שהיא יהודייה. זו אינה פעילות שמטרתה להעצים נשיות, אלא לאומנות ערבית. למעשה שכזה, גברתי, יש הגדרה אחת: טרור", כתב גופשטיין במכתבו.

גופשטיין חתם: "לאור הדברים האמורים, אני פונה אלייך בדרישה לפטר את ג'לג'ולי מתפקידה לאלתר. כל שנייה בה היא ממשיכה לכהן בתפקידה בנעמת מעבירה מסר לפיו פגיעה ביהודים על רקע לאומני הינה מעשה לגיטימי".

תגובות (8) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 20 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד