בע"ה ה' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

יחשפו פרטים חדשים מפציעת הנערה בירושלים

משפחתה של הנערה שנפצעה ממוט ברזל שנפל על ראשה בירושלים תמסור הצהרה לתקשורת ותחשוף פרטים חדשים מהאירוע. "מדובר בפיגוע"

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ב אדר תשע"ט - 15:30 17/02/2019
גודל: א א א
אמבולנס בביה"ח הדסה (צילום: הלל מאיר TPS)
אמבולנס בביה"ח הדסה (צילום: הלל מאיר TPS)

 

משפחתה של הנערה תהילה בן זינו שנפגעה ביום חמישי האחרון מפגיעת מוט ברזל בראשה תמסור היום (א') הצהרה לתקשורת, בכניסה למחלקת טיפול נמרץ בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, שם תהילה מאושפזת עדיין מורדמת ומונשמת.

בהצהרה תדרוש המשפחה ממשטרת ישראל לבצע חקירה מקיפה על אודות האירוע לרבות הנסיבות והמניעים אשר גרמו למוט הברזל לפגוע בראשה של תהילה ולהביא לפציעתה האנושה.

בנוסף, במקום ימסרו דברים עורכי הדין מנשה יאדו וחיים בלייכר מארגון חוננו אשר מסייעים למשפחה במיצוי זכויותיה כנפגעת עבירה. עורכי הדין יפרסמו פרטים חדשים מזירת האירוע.

כזכור ביום חמישי האחרון נפצעה נערה יהודיה כבת 15 לאחר שמוט ברזל כבד נחת על ראשה מאתר בניה הסמוך לבית הספר החרדי בו היא לומדת בירושלים.

הנערה שהתה בחצר בית הספר כאשר לפתע נחת על ראשה המוט הכבד וגרם לה לפגיעת ראש קשה ומורכבת. כוחות רפואה הגיעו למקום והעניקו לה טיפול רפואי מתקדם ומציל חיים והיא פנתה לביה"ח כשהיא מונשמת ומורדמת במצב קשה. 

מייד לאחר האירוע הגיעו למקום כוחות משטרה ומז"פ אשר עכבו לחקירה כעשרה פועלים באתר הבניה ואת מנהל העבודה במקום כשאחד הכיוונים שנחקרים הוא כי מדובר במעשה שנעשה במזיד.

הורי הנערה מסרו בראיון לאתר ווינט כי הם משוכנעים שמדובר בפיגוע ואף אחת מחברותיה של הנערה ראו את מוט הברזל עף בקשת כך שלא יתכן כי נפל מעצמו.

"חברה סיפרה שהיא ראתה איך המוט עף בקשת, כאילו מישהו כיוון אותו אליה", אמרו ההורים, שקראו לציבור להתפלל לשלומה.

מהמשטרה נמסר כמובן כי כל כיווני החקירה נבדקים וכי לא ניתן להצביע על כיוון כלשהו בשלב זה. 

בעבר אירעו מספר מקרים דומים בהם נפלו חפצים כבדים מאתרי בניה על ראשיהם של עוברי אורח ובהמשך התברר כי מדובר במעשה שנעשה במזיד על ידי פועלים ערבים. 

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד