בע"ה כ"ג תשרי תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ירי ללא הפסקה - "איפה המשטרה?"

לילה אחד בקרב האוכלוסייה הערבית: ילד בן 5 נפצע אנוש מירי ביפו. צעיר ערבי נרצח בכפר עארה ובדואי בן 48 נפצע בינוני מירי בנגב

  • מערכת הקול-היהודי
  • ז' תשרי תשע"ט - 10:21 16/09/2018
גודל: א א א
ארכיון  (יהודה פרל)
ארכיון (יהודה פרל)

הירי ואירועי הפשיעה החמורה בקרב האוכלוסייה הערבית בישראל אינם פוסקים, ורק הלילה האחרון (מוצ"ש) התרחשו שלושה אירועי ירי עם נפגעים בצפון, במרכז ובדרום.

ילד ערבי כבן 5 נפצע אנוש לאחר שנורו לעברו יריות ברחוב מחרוזת ביפו. הילד היה יחד עם בן משפחה נוסף שנפצע קל מהירי ואדם אחר שנפצע בינוני.

הפצועים פונו לבית החולים וולפסון בחולון, ולאחר שמצבו של הילד התייצב, הוא הועבר לטיפול במחלקה לנוירוכירורגיה בבית החולים איכילוב. ואילו קרוב משפחתו מאושפז במצב קל. 

במשטרה אומרים כי מחקירה ראשונית עולה כי הירי בוצע על רקע סכסוך בין עבריינים. אחד הדברים שהעלו את החשד הוא כי המשטרה לא הוזעקה לזירה, ורק לאחר דיווחי מד"א היא הגיעה למקום. בוואלה דווח כי במשטרה בודקים אם מדובר בסכסוך על סחר בסמים ביפו, שהצית אלימות חריפה בעיר בחודשים האחרונים.

אירוע נוסף התרחש הלילה בכפר עארה שבצפון. יריות נורו לעבר צעיר ערבי בשנות ה-20 לחייו . הצעיר נפצע ומצבו הוגדר כקשה והוא פונה לבית החולים. לאחר זמן קצר מצבו הדרדר והוא מת מפצעיו, המשטרה פתחה בחקירת האירוע והרקע נבדק.

כמו כן לפנות בוקר דווח על אירוע ירי בכפר מולדה שבנגב. גבר בדואי כבן 48 נפצע בינוני לאחר שאלמונים ירו יריות לעברו. לא דווח על מעצר חשודים בירי.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד