בע"ה י"ג סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ירי בחניון בית הסוהר מעשיהו

אלמונים פתחו הלילה באש בחניון בית הסוהר מעשיהו ברמלה. מספר כלי רכב נפגעו

  • מערכת הקול-היהודי
  • י' אייר תשע"ט - 12:28 15/05/2019
גודל: א א א
קליעים שנורו לעבר כלא איילון. ארכיון (שב"ס)
קליעים שנורו לעבר כלא איילון. ארכיון (שב"ס)

במהלך הלילה התקבל דיווח במשטרת ישראל על ירי בחניון הסמוך לבית הסוהר מעשיהו ברמלה.  כתוצאה מהירי נגרם נזק למספר רכבים פרטיים בחניון.  כוח משטרה אסף ממצאים בזירה ונפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע.

כזכור לפני מספר חודשים ביצעו עבריינים ערבים מארגון הפשע של העבריין עודה קוטאייר סדרת מתקפות על בתי סוהר במרכז הארץ.

פעם אחת נורו יריות לעבר מתחם בתי סוהר איילון ברמלה ופעם נוספת לעבר כלא הדרים שבשרון. לאחר אירועי הירי ייחסו בשב"ס ובמשטרה את ביצוע הירי לאנשי ארגון הפשיעה של עודה קוטאייר, עבריין מוכר מג'לג'וליה. ככל הנראה בוצע הירי לאחר שבקשות שהגיש קוטאייר לצאת לקבר אחיו שמת לא נענו.

מספר ימים לאחר מכן קוטאייר ואחיו יצא בליווי משטרתי וסוהרי שב"ס לקבר אחיהם בג'לג'וליה. בחשבון הטוויטר שלו כתב יהושע בריינר שפרסם את הסיפור: "זוכרים את הירי אל עבר בתי הסוהר של שב"ס שיוחסו לאנשי ארגון הפשע של עודה קוטאייר כי לא נתנו לו לצאת לקבר של אח שלו? טוב, אז הלילה הוא ואחיו שעצור גם הוא יצאו בליווי סוהרים ומשטרה לקבר אחיהם בג'לג'וליה. כנראה שהפשע כן משתלם, לכאורה".

אירועי הירי לעבר מתחם איילון בוצעו בליל שישי של יום ט"ו בכסלו. על פי הדיווח, הכדורים שנורו פגעו סנטימרטים בודדים מאיש שירות בתי הסהר.

בשעות הבוקר המוקדמות לאחר מכן נעצרו שני חשודים, ערבים מג'לג'וליה. השניים עלי פי החשד חברים בארגון הפשע של קוטאייר. הירי בוצע מתוך רכב חולף ופגע במגדל הדרומי של בית הסוהר גבעון שבמתחם בתי הכלא וכן במבנה המפקדה.

ביום רביעי שלפניו בוצע ירי לעבר כלא הדרים שבשרון. על פי החשד, שני האירועים בוצעו בידי אותו ארגון פשיעה.

 

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד