בע"ה י"ב תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ליברמן נגד הימין: "אכפה אחדות של הליכוד וכחול לבן"

ליברמן מתנער מהבטחותיו הקודמות והודיע כי יתמוך במפלגה שתקבל את מספר המנדטים הגדול ביותר. בן גביר: "ליברמן עמוק בשמאל"

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ב סיון תשע"ט - 21:47 15/06/2019
גודל: א א א
ליברמן (הלל מאיר TPS)
ליברמן (הלל מאיר TPS)

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן הודיע כי בניגוד להבטחותיו בבחירות האחרונות, ימליץ לנשיא על ראש המפלגה שתקבל את כמות המנדטים הגדולה ביותר, ולא בהכרח בליכוד ובראש הממשלה נתניהו.

בהצהרה שמסר תקף ליברמן את איחוד הימין והחרדים, והצהיר כי יכפה ממשלת אחדות בין הליכוד למפלגת כחול לבן.

עו"ד איתמר בן גביר מ"עוצמה יהודית" אמר בתגובה לדברי ליברמן שפסל אותו והחרדים: "עכשיו הכל מחודד בפני הבוחר - או ממשלת שמאל של גנץ-ליברמן, או ממשלת ימין של ביבי-בן גביר שאנחנו לשון המאזניים שלה.

ליברמן שוב מוכיח שהוא עמוק בשמאל, וחסר כל עמוד שידרה אידיאולוגי: פעם הוא בימין פעם בשמאל, פעם נגד עודה, פעם מסתחבק עם טיבי, פעם שותף לחרדים ופעם מנסה לגזור קופה עליהם. ליברמן מסוכן לישראל וברור שכדי שביבי יקים ממשלת ימין צריך בן גביר חזק ומספר נציגים של עוצמה יהודית בכנסת הקרובה".

עו"ד הוסיף בן גביר כי:" בימים האחרונים אני עושה לילות כימים כדי ליצור חיבורים בימין ולהציג בלוק טכני ענק שימנע אובדן קולות וניצחון אמיתי".

מהליכוד נמסר בתגובה לדבריו של ליברמן: "יצא המרצע מהשק: ליברמן אומר בפירוש שהוא מוכן ללכת עם לפיד וגנץ ולכפות הקמת ממשלת שמאל".

ממפלגת כחול לבן נמסר בתגובה לדברי אביגדור ליברמן : "אם ליברמן היה מגיע למסקנה הזאת לפני שהוא ומפלגתו הצביעו בעד פיזור הכנסת היו נמנעות מעם ישראל בחירות מיותרות. אבל כמו שאומרים בחוג הקוטב הצפוני - עדיף מאוחר מאשר לעולם לא". עוד נמסר: "הדבר הנכון והנחוץ זאת ממשלת אחדות שתעבוד למען כלל אזרחי ישראל בהנהגת כחול לבן".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד