בע"ה כ"ה כסלו תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מהלך חריג: איסמן מעביר את ההכרעה בהעמדת שוטרים לדין למנדלבליט

חקירת הרג אהוביה ז"ל: ההחלטה בדבר העמדת השוטרים לדין בתיק יועבר להכרעת היועמ"ש, כך עולה מתשובת פרקליט המדינה לעו"ד עטרי המייצג את משפחת סנדק.

  • יח"צ
  • כ"ו חשון תשפ"ב - 14:33 01/11/2021
גודל: א א א
צילום: נועם מושקוביץ/פול)
צילום: נועם מושקוביץ/פול)

תיק סנדק: העמדת השוטרים לדין תדון בקרוב בפגישה אצל היועמ"ש מנדלבליט. עו"ד אריאל עטרי "התנהגות חריגה שמצביעה על כך שכפי שחששנו התנהלות השוטרים בפרשה אחראית למותו של אהוביה ז"ל"

ההחלטה בדבר העמדת השוטרים לדין בתיק הרג הנער אהוביה סנדק ז"ל יוכרע ע"י היועץ המשפטי לממשלה בפגישה בקרוב, כך עולה מתשובת לשכת פרקליט המדינה, עמית איסמן, לעו"ד אריאל עטרי המייצג את משפחת סנדק מטעם ארגון חוננו.

במכתב מ‏לשכת פרקליט המדינה נכתב "במענה לפנייתך נשיבך כי עניין זה נמצא כעת בבחינה בפני היועץ המשפטי לממשלה לאחר ‏השלמת בחינת העניין בפני פרקליט המדינה. ישיבה בעניין בפני היועץ המשפטי לממשלה ‏צפויה במועד קרוב, ובהמשך לכך תינתן החלטה בעניין", נכתב.

תשובת הפרקליט מגיעה לאחר פניית עו"ד עטרי לפני מספר ימים אשר ביקש מטעם משפחת סנדק להגיע להחלטה בתיק ולהעמיד את שוטרי ימ"ר ש"י אשר הביאו למותו של סנדק לדין.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

עו"ד אריאל עטרי, המייצג את משפחת סנדק מטעם ארגון חוננו מסר בתגובה "היום קבלנו מכתב מפרקליט המדינה לפיה הוא בוחר להעביר את תפוח האדמה הלוהט, באופן יוצא מן הכלל ליועץ המשפטי לממשלה. מדובר בהתנהגות חריגה שמצביעה על כך, שכפי שחששנו, התנהלות השוטרים בפרשה אחראית למותו של אהוביה ז"ל.

"אנו מקווים מאד שהכרעה תתקבל בימים הקרובים כדי שסוף סוף יתאפשר לבחון את חומר החקירה ואת דרך הפעולה וקבלת ההחלטות של המשטרה ומח"ש".

יו"ר הציונות הדתית, חה"כ בצלאל סמוטריץ' כתב בחשבונו: "אין מה להתלבט. הייתי בזירה בזמן אמת. רכב המשטרה נגח במהלך המרדף ובניגוד לנהלים ברכב שבו נסעו הנערים וגרם לתאונה המחרידה שגרמה למותו של אהוביה סנדק ז"ל".

"הגיע הזמן לשים סוף לניסיונות הטיוח וההסתרה. מי שחטא שיתן את הדין".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד