בע"ה ד' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מחאת דומא מגיעה לבית השופטת

"משפט שקר!! -רות לורך תתביישי", נכתב על פליירים שחולקו במושב בו מתגוררת השופטת שגזרה מאסרי עולם על עמירם בן אוליאל בפרשת דומא

  • יח"צ
  • כ"ז אלול תש"פ - 08:45 16/09/2020
גודל: א א א

המחאה על פסק הדין כנגד עמירם בן אוליאל מגיעה לבית השופטת. פלאיירים המוחים על החלטת בית המשפט להרשיע את בן אוליאל חולקו הלילה במושב רמות השבים, בסביבת ביתה של נשיאת בימ"ש המחוזי מרכז ומי שעמדה בראש הרכב השופטים במשפט דומא השופטת רות לורך.

בתחילת השבוע גזרה השופטת לרוך, יחד עם שני עמיתיה, שלושה מאסרי עולם יחד עם עוד 27 שנות מאסר נוספות על בן אוליאל. כמו כן, הטילו עליו השופטים קנס בגובה של קרוב למיליון ש"ח.

בפלאייר שחולק נכתב "משפט שקר!!! רות לורך תתביישי!. השופטת לורך שלחה אדם חף מפשע לכל החיים לכלא. היא התעלמה מן העדויות המזעזעות על העינויים. היא התעלמה מהסתירות בכתב האישום וצפצפה על עדויות עדי הראייה והרשיעה אדם חף מפשע רק כדי להציל את עורה של מערכת "אכיפת החוק" המושחתת. די לעיוות הדין! עושים סוף לעלילה!"  נחתם הפלאייר שחולק על מכוניות חברי המושב, ובכניסות לבתי השכנים של השופטת.

מאחורי חלוקת הפלאייר עומדים פעילים הקוראים לזכות את בן אוליאל ולעשות לו משפט צדק וזאת בעקבות העינויים שעבר וסימני השאלה הרבים בתיק.

בתוך כך, כבר מעל 2600 תומכים הצטרפו לפרוייקט גיוס ההמונים למאבק הציבורי והמשפטי של בן אוליאל, ההמונים גיסו יחד סכום של כ-800,000 ש"ח תחת הכותרת - "נותנים תקוה לעמירם -  שמים סוף לעלילה", הקמפיין צפוי להימשך ביומיים הקרובים.

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 9 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד