בע"ה ט"ו תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מצטרף לצוות ההגנה של עמירם בן אוליאל: בכיר הפרקליטות לשעבר

עו"ד יהושע רזניק, בכיר הפרקליטות לשעבר, ומי שייצג את אביגדור יצחקי, אריה דרעי וכן בפרשות מוכרות נוספות, מצטרף לצוות ההגנה של עמירם בן אוליאל, הנאשם בפרשת דומא.

  • מערכת הקול-היהודי
  • ח' כסלו תשפ"א - 09:56 24/11/2020
גודל: א א א
עו"ד יהושע רזניק (צילום מסך מיוטיוב)
עו"ד יהושע רזניק (צילום מסך מיוטיוב)

אל צוות ההגנה בערעור שהגיש עמירם בן אוליאל, הצטרף בכיר הפרקליטות לשעבר עו"ד יהושע רזניק.

עורך הדין יהושע רזניק היה בשנות ה-90 בכיר בפרקליטות המדינה. רזניק היה התובע במשפט שהתנהל נגד אריה דרעי. עד לפרישתו בשנת 2000 שימש רזניק כמשנה לפרקליט המדינה.

לאחר פרישתו, עבר רזניק לייצג כסנגור פרטי וייצג בתיקים פליליים רבים וחשובים במדינת ישראל. בין היתר ייצג את הנשיא לשעבר קצב בבקשתו למשפט חוזר, את תא"ל במיל' יצחק יעקב ז"ל שהואשם בריגול בעקבות מסירת ידיעות לעיתונאים ולבסוף זוכה מסעיף האישום. עו"ד רזניק ייצג גם את חבר הכנסת לשעבר אביגדור יצחקי שזוכה מהאישומים נגדו.

מי שיעמוד בראש צוות ההגנה בערעור שהגיש עמירם, הוא עו"ד אביגדור פלדמן. 

עו"ד פלדמן ייצג בתיקים החשובים והמפורסמים בישראל. בין היתר ייצג את רומן זדורוב, הנשיא לשעבר קצב, כמו גם ארגוני פשיעה. פלדמן נחשב למומחה עולמי בתחום קבילות הודאות שנגבו באמצעים פסולים.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

מקורביו של בן אוליאל סיפרו, עם ההודעה על הגשת הערעור, כי "בן אוליאל זכאי, וכך יוכח בבימ"ש העליון. בימים אלו אנו מגבשים צוות הגנה של משפטנים שיביא לחשיפת האמת, ולמסקנה היחדיה שעולה מכל העדויות והראיות - בן אוליאל לא קשור לאירוע בדומא. עדי הראייה מתארים אירוע אחר, הממצאים בשטח של צמיגי רכב וטביעות נעלים לא תואמות את ההרשעה, כתובות הגרפיטי לא תואמות את הכתב של בן אוליאל ועוד ועוד מחדלי חקירה וממצאים שסותרים את ההרשעה. אנו קוראים לשב"כ לחשוף את סרטוני העינויים שבן אוליאל עבר, שכל הציבור יראה מה עשו בחדרי החקירות ללילות שלמים עד שהוא צרח מכאבים את מה שהחוקרים ביקשו שיצרח. בבימ"ש העליון הכל יחשף ועמירם ישוחרר לביתו."

נזכיר כי בן אוליאל מרצה את עונשו בכלא אשל בדרום הארץ. בן אוליאל זוכה לתנאי כליאה קשים ביותר - הוא נמצא בתא לבדו, אינו פוגש אסירים אחרים, הוא אינו זכאי לשיחות טלפון, ומקבל ביקור של אשתו ובתו פעם בשבועיים לחצי שעה בלבד מאחורי זכוכית.

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד