בע"ה ו' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

משפחת אזריה: להעביר את דוברת המשטרה בפוליגרף

משפחת אזריה זועמת על הפרסום המוטעה בכלי התקשורת ע"י המשטרה לפיו אלאור לא קיבל רשיון נשק. "המשטרה מדליפה לתקשורת נתונים כוזבים"

  • יח"צ
  • י"ד כסלו תשע"ט - 14:42 22/11/2018
גודל: א א א
אלאור אזריה. ארכיון דסק מעריב
אלאור אזריה. ארכיון דסק מעריב

הבוקר (ה') התפרסם בכלי התקשורת השונים כי ערר שהגיש אלאור אזריה לאגף לרישוי כלי ירייה כנגד ההחלטה על דחיית בקשתו לקבל רישיון נשק נדחה. משפחתו של אזריה נדהמה לשמוע את ההחלטה מכלי התקשורת, שכן הם לא קיבלו כל תשובה רשמית.

גם במשרדו של עו"ד עדי קידר מארגון חוננו אשר מייצג את אלאור בערר לא התקבלה כל תשובה רשמית. המשפחה אף התקשרה מיד לאחר הפרסומים לאגף לרישוי כלי ירייה שם נמסר להם כי לא התקבלה כל החלטה, וכי אין החלטה לא שלילית ולא חיובית.

בעקבות הדברים הגיש אביו של אלאור צ'רלי תלונה בעניין למחלקה לחקירות שוטרים. בנוסף, שלח עו"ד עדי קידר דרישה לשר לביטחון פנים גלעד ארדן לפתוח בבדיקה בעניין.

"לוחם צה"ל (במיל.) אלאור אזריה הגיש ערר על דחיית בקשתו לקבלת רישיון נשק. בערר נימקנו את הסיכון הממשי הקיים כלפי חייו של אלאור בעקבות האיומים כלפיו וכן נימוקים נוספים אשר לטעמנו מצדיקים לאפשר למרשי להחזיק ברישיון נשק אישי." פתח עו"ד קידר את מכתבו.

"גם אלאור ומשפחתו וגם במשרדו של הח"מ לא קיבלו כל תשובה לערר. בנוסף, משיחה שערך אלאור היום 18/11/22 בסמוך לשעה 11:00 עם מנהלת המוקד הטלפוני של רישוי כלי הירייה נמסר לו כי טרם התקבלה תשובה בערר שהגיש – לא חיובית ולא שלילית. חרף כל האמור, נדהמנו הבוקר לראות ולשמוע כי החל משעה 9:00 בבוקר, החלו להופיע בכלי  התקשורת ידיעות לפיהם הערר שהוגש נדחה." נכתב.

בהמשך תוקף קידר את המשטרה על הדלפת ההחלטה לתקשורת "בימים טרופים אלו בהם עסוקה המשטרה ביחצנות ובבדיקות פוליגרף, ממשיכה המשטרה להתנהל בדיוק באותו אופן ומדליפה לתקשורת פרסומים כוזבים. הדברים חמורים שבעתיים שמדובר בחיי אדם ובבקשה של אדם פרטי. בנסיבות האלו, אבקשך לקיים בדיקה דחופה מי הוא זה, ואי זה הוא אשר הדליף את עניינו של מרשי לתקשורת." דרש קידר.

לסיום ביקש קידר להעביר את כלל המעורבים פוליגרף "נבקש כי כל המעורבים בעניין, לרבות דוברת המשטרה, יעברו פוליגרף בעניין. נציין כי אין זו הפעם הראשונה בה משטרת ישראל לכאורה מדליפה חומרים אישיים בעניינו של אזריה, בימים אלו מנהלת המחלקה לחקירות שוטרים חקירה בעניין על מקרה עבר דומה." כתב לסיום.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד