בע"ה כ"ה כסלו תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

עובדת זרה נאשמת ברצח ניצולת שואה בת 97

מספר ימים לאחר שהחליפה מטפלת שיצאה לחופשה - רצחה העובדת הזרה, ג'ואנה מוחין את ניצולת השואה יהודית גולדשטיין על ידי הצמדת כרית לפניה וחניקתה. במשטרה לא חשדו בדבר אלמלא עדות פתוחה שמסרה והודתה ברצח.

  • מערכת הקול-היהודי
  • ה' כסלו תשפ"ב - 15:11 09/11/2021
גודל: א א א
ניידת משטרה ונט"ן, ארכיון (דוברות המשטרה)
ניידת משטרה ונט"ן, ארכיון (דוברות המשטרה)

חודש לאחר שניצולת השואה יהודית גולדשטיין בת ה-97 אותרה ללא רוח חיים במיטתה - הוגש כתב אישום נגד עובדת זרה, ג'ואנה מוחין בת ה-40 ממולדובה, באשמת רצח. גולדשטיין, שהוגדרה חסרת ישע, הזדקקה בשנים האחרונות לטיפול סיעודי צמוד בשל מגבלות שונות. בשל כוונת המטפלת הקבועה שלה לצאת לחופשה, חיפשו בני משפחתה של גולדשטיין מטפלת מחליפה. 

מספר ימים לאחר שהחלה מוחין בתפקיד, ביקרו בני המשפחה כמה פעמים בביתה של גולדשטיין וכן צפו במתרחש באמצעות מצלמות האבטחה שהותקנו בבית. בני המשפחה סברו כי המטפלת אינה מספקת לגולדשטיין את הטיפול אליו היא נזקקת, והחליטו שהשתיים יעברו מראשון לציון להתגורר ביחידת דיור סמוך לבתה של הקשישה בחדרה.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי

לפני כחודש, בליל 11/10, החליטה מוחין לרצוח את ניצולת השואה. מוחין ניגשה לגולדשטיין בשעת לילה מאוחרת, נטלה כרית - והניחה אותה על פניה כך שחסמה את פיה ואפה במשך כמה דקות.

למחרת בבוקר, נכנסה בתה של גולדשטיין לחדרה ומצאה את אמה במיטה כשהיא ללא רוח חיים. תחילה לא התעורר חשד לרצח, אך היתה זו מוחין שסיפרה לפתע כי היא זו שהרגה אותה. מוחין נעצרה והועבר לחקירה תחת אזהרה. בפרקליטות אמרו כי מוחין "מואשמת בעבירה שדינה מאסר עולם, אשר נעשתה תוך שימוש באלימות חמורה ובאכזריות".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד