בע"ה כ"א תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

פארסה בוועדה: מלצר לא מאפשר לבן גביר להשקיף

השופט מלצר הורה שלא לאפשר לעו"ד איתמר בן גביר להיכנס למשכן הכנסת. בן גביר: "זה מתחיל להישמע כמו רפובליקת בננות"

  • יח"צ
  • ו' ניסן תשע"ט - 14:34 11/04/2019
גודל: א א א
מיון קלפיות. ארכיון (קובי ריכטר, TPS)
מיון קלפיות. ארכיון (קובי ריכטר, TPS)

השופט חנן מלצר לא מאפשר לעורך הדין איתמר בן גביר להיכנס לכנסת ולהשקיף על ההליך של ספירת הקולות. מזכירתו של מלצר טענה בפני בן גביר כי הוא לא מאפשר לאיש להיכנס כרגע. 

כאמור כעת מסתיימות הבדיקות של ספירת קולות החיילים לאחר שדווח על אי סדרים רבים שיגרמו להיחלשות גוש הימין.

עו"ד בן גביר אומר בתגובה: "זה נשמע רע מאוד ומתחיל להראות כמו ריפובליקת בננות. בתחילה פסלו את מיכאל, אחר כך השופט מלצר סירב לקדם אותי למקום של מיכאל ששמור לעוצמה יהודית, בהמשך הוא גם עיכב קמפיין שלנו ודחה עתירה נגד פייסבוק שמצאה לנכון לסגור לי הדף חמישה ימים לפני הבחירות ועכשיו הוא לא מאפשר לי להיכנס. תמוה".

בנוסף איתמר בן גביר מגיב לטענות הנשמעות בבית היהודי לפיהן סמוטריץ' מעדיף את כניסתו של בנט כדי למנוע את כניסתו של עו"ד בן גביר עצמו, ואומר כי: "אני בטוח שטובת ארץ ישראל עומדת לנגד עיניו של סמוטריץ', ולכן אני בטוח שלא יתקע לי סכין בגב. הלכנו ביחד, ובזכות החיבור גם הרב רפי וגם בצלאל נמצאים היום בכנסת. החיבור שעשינו הציל את ארץ ישראל ואת מחנה הימין, וגם היום אני שמח על החיבור ויודע שהבאנו לניצחון גדול של  הימין בבחירות".

בן גביר הוסיף: "הלקח מהבחירות האחרונות הוא שמי שלא אמין מאבד את אמון הציבור, ואין לי כל פקפוק ברב רפי ובבצלאל: שניהם אנשים אמינים ואידיאליסטים, שאני בטוח שיעמדו בכל התחייבות. אין לי ספק שבצלאל לא מעדיף שבנט ייכנס כדי למנוע ממני מלהיכנס לכנסת והאמירות נגד בצלאל הן הוצאת שם רע".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד