בע"ה ט"ז אלול תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
סתימת פיות

פייסבוק חסמה את הדף של עו"ד בן גביר

פחות משבוע לפני הבחירות וחברת פייסבוק חסמה את דף הפייסבוק של איתמר בן גביר. "לא ייתכן כי בפייסבוק יסתמו את הפה לאנשי ימין"

  • כ"ז אדר ב תשע"ט - 22:49 03/04/2019
גודל: א א א
פייסבוק
פייסבוק

סתימת הפיות:

פחות משבוע למועד הבחירות, וחברת פייסבוק חסמה היום (רביעי) את דף הפייסבוק של מועמד איחוד מפלגות הימין לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר. 

עילת החסימה על פי פייסבוק, היא העלאת פוסט ישן של בן גביר מתחילת תקופת הבחירות בו נראים ראשי עוצמה יהודית לצד כיתוב "1,000 מחבלים מתים ולא תיפול שערה אחת של חייל צה"ל". 

עו"ד איתמר בן גביר בתגובה הודיע כי יעתור בדחיפות לועדת הבחירות, ותוקף בחריפות את החלטת פייסבוק: "פחות משבוע לבחירות, והדיקטטורה בפייסבוק עולה שלב בו מנסים לסתום את הפה למועמד לכנסת. אין ספק כי הסתימה הזו נעשית על רקע היותי איש ימין אידאולוגי, ועל רקע היותה של פייסבוק רשת חברתית בעלת אג'נדה שמאלנית קיצונית". 

עוד אומר בן גביר כי "אנחנו לא ניתן למצב הזה להימשך. לא ייתכן כי בפייסבוק יסתמו את הפה לאנשי ימין ואילו בנוגע לטרוריסטים פייסבוק לא עושים מאומה. הגשנו עתירה דחופה ליו"ר ועדת הבחירות השופט מלצר כנגד ההחלטה השערורייתית של פייסבוק, ובמקביל יישלח מכתב התראה לפני תביעה לפייסבוק על סך מליוני שקלים".

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 31 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד