בע"ה ב' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

פצועי התאונה: ניידת המשטרה ניגחה את רכבנו מאחורה

עו"ד מארגון חוננו פגש את הפצועים המאושפזים, ומדווח כי רכב משטרתי הוא שניגח ברכבם של הנערים. כתוצאה מכך, נער נהרג וארבעה נוספים נפצעו באורח בינוני וקל

  • מערכת הקול-היהודי
  • ו' טבת תשפ"א - 14:26 21/12/2020
גודל: א א א
(צילום: אלעזר ריגר)
(צילום: אלעזר ריגר)

עו"ד נתי רום פוגש בדקות אלו את הפצועים מהתאונה הקשה בבנימין, במרכז הרפואי הר הצופים בירושלים. על פי עדויות ראשונות של הפצועים התאונה התרחשה לאחר שניידת המשטרה ניגחה את רכבם מאחרוה בעוצמה, מעוצמת הפגיעה רכבם עף מהכביש.

לצערנו מהשטח מגיעות בשורות קשות כי אחד מיושבי הרכב נהרג בתאונה. הפצועים פונו מהזירה כשהם אזוקים למרות הפציעות הקשות. 

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

   | "הנערים נאזקו במקום לקבל טיפול רפואי"

עו"ד רום אשר מסייע לפצועים מטעם ארגון חוננו מספר על אירוע קשה ביותר "אנחנו נמצאים בחדר הטראומה בבית החולים הר הצופים, מדובר באירוע קשה ביותר עם מספר פצועים, שנמנע מהם טיפול רפואי, הם נאזקו במקום לקבל טיפול רפואי.

יש בשורה מאד קשה, הדבר הזה מרטיט כל לב, בחורים שבוצע אחריהם מרדף, הפרטים התבררו בהמשך, ניגחו את הרכב שלהם וכתוצאה מכך קרה אסון. חייבים להפסיק את הדבר הזה."

לטענת המשטרה, כך על פי הדיווח, יושבי הרכב על פי החשד יידו אבנים לעבר רכבי ערבים באזור, ככל הנראה במחאה על רצח אסתר הורגן הי"ד בצפון השומרון.

האירוע התרחש באזור בעל חצור שבבנימין. במהלך מרדף משטרתי, רכבם של הבלשים התנגח ברכבם של הנערים, כך לדברי הפצועים מהתאונה. כתוצאה מכך,  נהג הרכב איבד שליטה וסטה מהדרך. הרכב התהפך ובו חמישה נערים.

ארבעה מהנערים שנפצעו, באורח בינוני וקל, פונו לקבלת טיפול רפואי בירושלים, כשהם אזוקים בידי בלשים מימ"ר מחוז ש"י. הנער החמישי, שהיה לכוד ברכב, אותר רק לאחר זמן ממושך מהתאונה, וכוחות מד"א נאלצו לקבוע את מותו.

שמואל (זנגי) מידד מנכ"ל חוננו הגיב לתאונה: "הדם על ידיהם של מפקדי ימ"ר ש"י שמתירים את דמם של טובי ילדינו. הזוועה הזו צריכה להרעיד את אמות הסיפים של משטרת ישראל והמשרד לבטחון פנים. וכך גם כל הדרגים שמנחים התנהגות רצחנית כזו ומתקצבים אותה בתקציבי עתק. ארץ אל תכסי דמם!".

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 93 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד