בע"ה ד' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

רצים בשומרון לזכרה של אסתר הורגן

המועצה האזורית שומרון תקיים ביום שישי הקרוב מירוץ בצפון השומרון לזכרה של אסתר הורגן. יוסי דגן: "נרוץ במקום בוא היא רצה ואהבה"

  • יח"צ
  • י"ט ניסן תשפ"א - 02:01 01/04/2021
גודל: א א א

 

ביום שישי הקרוב תקיים המועצה האזורית שומרון יחד עם מרתון ישראל מירוץ ענק בצפון השומרון. המירוץ יתקיים לזכרה של אסתר הורגן שנרצחה בדצמבר האחרון ביער ריחן שבצפון השומרון על ידי מחבל נתעב מהכפר טורה אל ע'רביה. 

 המירוץ אומרים במועצה האזורית שומרון מיועד למשפחות וליחידים, והוא יכלול שלושה מקצים של שניים וחצי קילומטרים, שישה קילומטרים ומסלול ארוך של 11 קילומטרים. כל המסלולים יעברו בסמוך למקום הרצח. 

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן אמר כי במהלך החודשים האחרונים זורמות בקשות מכל רחבי הארץ, להנציח את זכרה של הורגן. "בכל הארץ מבקשים להנציח את זכרה של אסתר, מותה השפיע גם על מי שלא הכיר אותה, אשה שהייתה מלאה באור ועוצמת עשייה, בשומרון החלטנו להנציח אותה בדרך שהתאימה לה הכי הרבה, לרוץ במשעולים שכל כך אהבה ובהם רצה ולהעביר מסר חד משמעי לאויבינו לא יפחידו אותנו נעמיק את אחיזתנו במקום"

בנימין הורגן בעלה של אסתר הי"ד וילדיה, התרגשו מהמחווה ואמרו: "אסתר הורגן בדרכה האחרונה יצאה אל הטבע, אל היער היפה, התקרבה אל הבריאה לנשום את ניחוחות היער, ליהנות מיופי הפריחה, תוך כדי פעילות ספורטיבית. לא לשכוח את הגוף, לנשום, לזוז, להתקדם, להתחזק. מהיער אמא כבר לא תחזור, אבל אנחנו יכולים להמשיך את דרכה. אנחנו מתרגשים להזמין את כל מי שרוצה לעשות צעד לזכר אמא, רעיה, סבתא, אסתר הורגן. נלך בדרכה האחרונה ונוסיף חיים ושמחה וצחוק במקום בו היא הלכה לעולמה"

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 323 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד