בע"ה י"ב תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

רשימת האיחוד הלאומי אושרה - "כעת הזמן להתאחד"

רשימת האיחוד הלאומי לכנסת ה-22 אושרה הערב בכינוס חברי המרכז - סמוטריץ' קורא לאיחוד מהיר במפלגות הימין

  • יח"צ
  • כ"א סיון תשע"ט - 22:56 24/06/2019
גודל: א א א
סמוטריץ' הערב (יח"צ)
סמוטריץ' הערב (יח"צ)

לקראת הבחירות לכנסת ה 22 והמגעים הצפויים לאיחוד המחודש של מפלגות הימין התכנסו הערב חברי מרכז האיחוד הלאומי

בסיום דיון שקיימו אישר המרכז מחדש את רשימת מועמדי המפלגה לבחירות כאשר במקביל אישרר מחדש המרכז את ההסכמים הפוליטיים ככתבם וכלשונם אשר נחתמו עם מפלגות הבית היהודי ועוצמה יהודית לריצה משותפת. 

בסיום הההצבעה אמר יו״ר האיחוד הלאומי ושר התחבורה ח״כ בצלאל סמוטריץ׳: ״מה שעומד לנגד עינינו זה אך ורק טובתה של מדינת ישראל. לוודא שתקום אחרי הבחירות ממשלת ימין זו המשימה ונעשה בעזרת השם כל מה שצריך כדי שזה יקרה. אנשי האיחוד הלאומי אלו אנשים שתמיד ידעו לשים את האגו בצד ולעשות את מה שנכון לעם ישראל. גם הערב, אני קורא מכאן לכל השותפים, זה הזמן להתאחד, את הוויכוחים ננהל אחר כך. אתמול כבר היינו צריכים לאשרר את ההסכם של איחוד מפלגות הימין ומשם להושיט יד לכל מי ארץ ישראל עם ישראל ותורת ישראל יקרים לו שיצטרף למהלך. אין לנו פריוולגיה למשחקי כבוד, אין צורך בהקמת צוותי משא ומתן ובניהול משאים ומתנים ארוכים ומתישים, פשוט להתאחד. זה מה שהציבור דורש, זה אפשרי וזה חייב לקרות.״

בנוסף אישר המרכז את מינויו של יהודה ולד למנכ״ל המפלגה.  בשנתיים האחרונות כיהן ולד כסמנכ"ל מפלגת האיחוד הלאומי והיה חבר בצוות ניהול קמפיין הבחירות לכנסת ה21.
ולד נשוי לשירה להם  5 ילדים גר בישוב כרמי צור בגוש עציון. למד בישיבת ירושלים לצעירים (ישל"צ) ולאחר מכן בישיבת ההסדר באילת וישיבת הר המור. שירת כלוחם ומפקד בגדוד 101 של הצנחנים. בעל תואר ראשון ממכללת הרצוג ותואר שני מאוניברסיטת בר אילן. 

בשנים האחרונות עסק בחינוך והיה פעיל ציבורית במספר ארגונים שפעלו בתחומי ההתיישבות ודת ומדינה. בעבר היה ולד יושב ראש המזכירות בישוב כרמי צור וכיום מכהן כחבר מועצת גוש עציון וחבר הקרן לפיתוח גוש עציון.

ולד הודה על בחירתו ואמר: ״אני מודה ליו״ר המפלגה השר בצלאל סמוטריץ׳ ולחברי המרכז על האמון. אני נכנס לתפקידי בתקופה מלאת אתגרים לציונות הדתית ומדינת ישראל ,מכיר בכובד האחריות ומתפלל שנפעל לעשות רק טוב באמונה שלמה ובעזרת ה'. אני מתכוון להאיץ בימים הקרובים יחד עם יו״ר המפלגה את המגעים לאחדות. לא נאפשר שוב לגרור את כולנו לקרבות בוץ מגזריים. הציבור מצפה לאחדות וריצה קדימה אנחנו מחוייבים לכך בזמן המהיר ביותר"

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד