בע"ה ט' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תקיפה אנטישמית באוטובוס: "החרדים הביאו את הקורונה לארץ"

עובד תחנת הרדיו "קול חי" הותקף באוטובוס מכפר חב"ד לבני ברק – אך ורק בגלל היותו חרדי

  • מערכת הקול-היהודי
  • ח' ניסן תשפ"א - 14:39 21/03/2021
גודל: א א א
באדיבות ארגון חוננו
באדיבות ארגון חוננו

עובד תחנת הרדיו "קול חי" הותקף בעת שעשה את דרכו באוטובוס מכפר חבד לאולפנים בבני ברק – אך ורק בגלל היותו חרדי.

התוקף הטיח בו כי "החרדים הביאו את הקורונה לארץ", והיכה אותו באלימות קשה עם אגרופים בבטן ובאף. בעקבות התקיפה הגיעה העובד לעבודתו ברדיו כשהוא מדמם מהאף ובהמשך פונה לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק.

מהנהלת קול חי נמסר: "הנהלת "קול חי" ועובדי התחנה מביעים זעזוע ושאט נפש מאירוע חמור וחסר תקדים של תקיפת אחד העובדים שלנו בעת שעשה את דרכו באוטובוס לאולפנים. זוהי תוצאה חסרת תקדים להסתה האנטישמית המושמעת לאחרונה נגד הציבור החרדי, שהובילה צעיר חמום מוח להפעיל אלימות קשה נגד אדם, רק בשל היותו חרדי. אנו קוראים לפוליטיקאים מכל המפלגות לגנות בצורה חד משמעית את האלימות הקשה הזו ולשנות את השיח האלים נגד החרדים, שתוצאותיו נראו הבוקר"

ממפלגת 'יהדות התורה' נמסר: "מדובר בתוצאה ישירה של ההסתה הפראית של ליברמן כנגד החרדים והמסורת היהודית".

בסיעת ש"ס אמרו בתגובה: "אחרי שנה שלמה של הסתה מרושעת כלפי המגזר החרדי המציירת אותנו כ'מפיצי מחלות', כאשר לפיד ממשיך הבוקר לכנות ציבור יהודי ענק 'חשוכים, גזענים וסחטנים', לא פלא שמתנפלים באגרופים על צעיר באוטובוס רק בגלל שיש לו כיפה על הראש".

 

חבר הכנסת יאיר לפיד כתב בחשבון הטוויטר: "‏די כבר עם האלימות! אני מגנה בכל תוקף את התקיפה של עובד תחנת רדיו 'קול חי'. אני מבין שמערכת הבחירות מעוררת יצרים, אבל אסור לקבל בשום פנים ואופן אלימות".

יו"ר עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר מסר: "הכתובת הייתה על הקיר. הזהרנו שההסתה החמורה של ליברמן נגד הציבור החרדי תביא לכך שיישפך דם של חרדים – והבוקר זה קרה. בכנסת הקרובה נדרוש לתקן את חוק הגזענות כך שגם הסתה נגד חרדים תיחשב לגזענות ונשים סוף למסע ההכפשות שמנהלים הפוליטיקאים משמאל ובראשם ליברמן נגד הציבור החרדי".

חבר הכנסת ישראל אייכלר מסר: "אירוע התקיפה הפראי נגד אדם חרדי באוטובוס לבני ברק, הוא פשע שנאה. זהו פרי הביאושים של ההסתה האנטישמית שמפיץ ליברמן יום יום בתקשורת המעודדת את הפורעים. בעולם מתוקן מפלגתו של ליברמן הייתה נפסלת מריצה לכנסת בעוון גזענות ואנטישמיות. אך לעת עתה החוק והפרשנות של השופטים והיועצים משפטיים שוללים את החלת חוק הגזענות והאנטישמיות נגד יהודים חרדיים. הם יכשירו כל פשע שנאה ובלבד שיצליחו להפיל את "שלטון החרדים".

 

 

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 34 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד