בע"ה י"ט אייר תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
ח"כ סמוטריץ':

"אוי ואבוי אם בג"ץ יפסול את עוצמה יהודית"

בשיחה עם הקול היהודי מתריע ח"כ סמוטריץ' מפני פסילתם של חברי עוצמה יהודית. "אם השופטים יחליטו לפסול - הם יקחו אחריות על התופעות השליליות שיבואו אחר כך"

  • ו' אדר ב תשע"ט - 18:46 13/03/2019
גודל: א א א

כחלק מראיון וידאו שערכנו בקול היהודי עם ח"כ בצלאל סמוטריץ', מראשי איחוד מפלגות הימין, התייחס סמוטריץ' לעתירה שהוגשה כנגד מיכאל בן ארי ומפלגת עוצמה יהודית, וצפויה לדון ביום חמישי בבית המשפט העליון.

סמוטריץ' פתח ואמר, כי אנשי עוצמה יהודית הם "חברים ושותפים. אני מאוד מאוד שמח שהצלחנו סוף סוף לייצר את החיבור הזה. אני מקווה שיקבלו את ביטויים בכנסת בשתי מנדטים ויעשו עבודה טובה. אוי ואבוי אם בג"ץ יעז לפסול אותם".

"אני אגיד אמירה כללית", מבקש ח"כ סמוטריץ' להתריע. "אסור בשום פנים ואופן להדיר קבוצה של אוכלוסייה מהמגרש הדמוקרטי. כשאתה לא נותן לאנשים את היכולת להיות חלק מהמשחק הלגיטימי אתה דוחק אותם לפינה שבסוף תביא אותם להביא את עצמם לידי ביטוי במקום שאתה לא רוצה".

"אם חלילה השופטים ייפסלו, הם ייקחו אחריות לתופעות הלוואי השליליות האלו אחר כך. הם לגיטימיים, הם צריכים להיות בכנסת והם רוצים. הם הרי אומרים שהם רוצים לקחת על עצמם את כללי המשחק הדמוקרטיים-החוקיים ולהיות חלק מהמשחק. איך אפשר להגיד להם לא?!".

הראיון המלא עם ח"כ סמוטריץ', יפורסם בקול היהודי בתחילת השבוע הבא.

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון