בע"ה ז' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"התנכלות": ברגע האחרון - שב"ס מנע ביקור מבן אוליאל

ברגע האחרון ביטל השב"ס את הביקור המשפחתי השבועי לו זכאי עמירם בן אוליאל, במהלכו היה אמור לפגוש את אשתו וביתו בת החמש.

  • יח"צ
  • כ"ח אלול תש"פ - 14:59 17/09/2020
גודל: א א א

שירות בתי הסוהר ביטל ברגע האחרון את הביקור השבועי לו זכאי עמירם בן אוליאל, במהלכו היה אמור לפגוש את אשתו אוריין ואת ביתו בת החמש.

אוריין וביתה היו אמורות לבקר ביום ג' את עמירם בכלא אשל, אולם שעות ספורות לפני הביקור הודיע שירות בתי הסוהר כי הביקור מבוטל. עמירם אינו זכאי להחזיק לשיחות טלפון או לשוחח עם קרוביו, וקשריו היחידים עם העולם שמחוץ לבית המעצר נובעים מאותם ביקורים שבועיים בני חצי שעה, בהם הוא זוכה לפגוש את אשתו וביתו בת החמש. 

כאמור, שב"ס החליט לבטל ברגע האחרון את הביקור שנקבע, היות ועמירם נשפט וגזר דינו כבר ניתן. כעת, טוענים בשב"ס, הוא זכאי לביקור פעם בחודש. נציין כי בן אוליאל נמצא בבידוד, לבד בתאו מזה כחמש שנים.

עו"ד איתמר בן גביר המסייע לעמירם בתנאי מעצרו מסר "אין גבול לאטימות ולהתעללות בעמירם, פשוט בושה וחרפה שבמדינה שמעלה על נס את זכויות האזרח של מחבלים, של רוצחי תינוקות יהודים, של ארכי טרוריסטים שמבצעים פיגועים – מתאכזרים לעמירם. הגיע הזמן ששירות בתי הסוהר, המשטרה, בתי המשפט וממשלת ישראל יבינו שעמירם בן אוליאל זכאי לזכויות שוות, זכויות אדם, והגיע הזמן להתייחס אליו כמו אל בן אנוש".

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

נזכיר כי תחת הכותרת "נותנים תקוה לעמירם - שמים סוף לעלילה", יצאה אוריין יחד עם משפחת בן אוליאל, חברים, תומכים וארגון חוננו למבצע גיוס המונים לטובת ניהול הערעור של בן אוליאל בבימ"ש העליון לצורך הוכחת חפותו.

בסרטון מרגש שהוציאה אוריין יחד עם בתה, שנחשפת לראשונה, משחזרת אוריין את רגעי המעצר, תוקפת את בית המשפט, מספרת על הבידוד של בעלה, על העוולות בתיק, מכריזה על יציאה למאבק על חפותו של בעלה ועל גיוס צוות עו"ד בכירים לצורך הגשת ערעור לבימ"ש העליון.

בנוסף, התפרסם מכתב רבנים נרחב הכולל עשרות רבנים מבכירי הציונות הדתית ומכל קצוות הקשת, שקראו לתמוך בקמפיין הסיוע לעמירם וקבעו כי הרשעתו על בסיס הודאה שהוצאה בעינויים היא מעשה פסול וכי היה די בכך בכדי לשחררו. בין הרבנים: הרב דב ליאור, הרב חיים דרוקמן, הרב מאיר מזוז, הרב צבי טאו, הרב אליקים לבנון, הרב שמואל אליהו, הרב שמחה שטטנר ועשרות רבנים נוספים מכל גווני הציונות הדתית.

הקמפיין זוכה לתמיכה אדירה, כ- 3500 איש כבר תרמו, וגייסו יחד מעל מיליון ש"ח לטובת המאבק המשפטי והציבור של בן אוליאל. הקמפיין צפוי להימשך עד הערב.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 23 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד