בע"ה א' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"פעילות המוקד להגנת הפרט – מסכנת את אזרחי ישראל"

מנכ"ל 'עד כאן' תוקף את המוקד להגנת הפרט בעקבות פעילותם למנוע את ביטול התושבות למחבל אשר תכנן את הפיגוע בקו 37 בחיפה בו נרצחו 17 ישראלים

  • ט"ו אייר תשע"ט - 12:47 20/05/2019
גודל: א א א

ארגון 'עד כאן' תוקף היום בחריפות את ארגון הסיוע למחבלים – 'המוקד להגנת הפרט' וזאת בעקבות פעילותו בימים האחרונים כנגד החלטתו של שר הפנים אריה דרעי אשר החל בהליך לביטול רישיון ישיבת הקבע של המחבל מוניר רוג'יב לשהות בישראל. 

המחבל רוג'יב, ערבי ישראלי תושב חיפה, הורשע בסיוע בתכנון הפיגוע הקשה בעיר בקו 37 בשנת 2003 בו נרצחו 17 ישראלים, ביניהם אב ובנו ותלמידות ותלמידי בית ספר רבים. לאחרונה החל השר דרעי בהליך שלילת אישור רישיון ישיבת הקבע של המחבל בישראל.

מי שפנו לאחרונה לשר, ופועלים על מנת למנוע את ההליך הם אנשי המוקד להגנת הפרט, ארגון המסייע למחבלים ובני משפחותיהם. במכתב שנשלח לשר דרעי בידי עו"ד בנימין אחסתריבה מהמוקד להגנת הפרט דרש הארגון מהשר לשוב בו מכוונתו לשלול למחבל את ההיתר לשהות בישראל. בין השאר ציינו במוקד כי השלילה איננה מידתית "האם לא די בשלילת חרותו? צעד כה חריף ואכזרי של שלילת מעמד, בנוסף לעונש הפלילי שהושת עליו, מהווה חצייה של סף אל עבר חוסר מידתיות" כתבו לשר.

בארגון עד כאן תקפו את המוקד בעקבות הסיוע למחבל  "יש לשים סוף לפעילות האנטי ישראלית של המוקד להגנת המחבלים. מדובר בארגון ש85% ממקורות המימון שלו הם ממדינות זרות ומהאיחוד האירופאי. לא יתכן שמדינות כמו שוויץ, נורבגיה, דנמרק ועוד יפגעו בחוסנה של ישראל וביכולתה להילחם בטרור."   

מנכ"ל 'עד כאן' גלעד אך הוסיף "מדובר בארגון שעל ידיהם של המחבלים שנעזרים בו דם של מאות יהודים שנרצחו ונפגעו בפיגועים קשים ביותר, הארגון לא בוחל ומסייע למחבלים אשר ביצעו את הפיגועים המבחילים ביותר. המוקד להגנת הפרט מתייצב להגנה על המחבלים בכל פעולה שמדינת ישראל מקדמת בשביל להגן על עצמה מפני הטרור האכזר המופנה כלפי אזרחי המדינה, פעילות הארגון מסייעת למחבלים ולארגוני הטרור, ומסכנת את כל אזרחי ישראל. חייבים לעצור את הגב של המחבלים ויפה שעה אחת קודם".

נזכיר כי לאחרונה סייעו במוקד להגנת הפרט גם למשפחתו של המחבל אשר רצח את הנערה אורי אנסבכר הי"ד בסמוך לירושלים. במוקד הגישו עתירה כנגד כוונת צה"ל להרוס את בית המחבל, עתירה שנדחתה ע"י בג"צ.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד