בע"ה ב' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"צונזר ע"י עיריית תל אביב" - זה השלט שלא רצו שתראו

בפרויקט לנצחון ישראל מגיבים הבוקר, לקראת דיון בנושא בבית המשפט, להסרת השלטים שתלו בחוצות תל אביב. "שום תכנית שלום לא תצלח עד שהערבים יוותרו על שאיפתם להשמיד את ישראל"

  • יח"צ
  • כ"ב שבט תש"פ - 10:14 17/02/2020
גודל: א א א

בית המשפט צפוי לדון היום (שני) בעתירה שהגיש ארגון 'הפרויקט לניצחון ישראל' לאחר שעיריית תל אביב הסירה את שלטי החוצות שנתלו בשישי האחרון מחשש ל"הסתה ופגיעה ברגשות הציבור".

במחאה על החלטת העירייה פרסם הבוקר (ראשון) הארגון בעמוד הפייסבוק שלו את התמונה המצונזרת תחת הכותרת 'זה השלט שחולדאי לא רצה שתראו - אבל זו האמת: איסמעיל הניה ואבו מאזן אחראים לרצח מאות ישראלים ולפציעת של אלפים. הסרת השלטים נתפסת כמתן רוח גבית לטרור'.

בשלט צוינו רשימת אירועי טרור מרכזיים שספגה העיר לאורך השנים עם ציון מספר ההרוגים והנפגעים, בין היתר צוינו הפיגוע בדולפינריום, בשוק הכרמל, מועדון הסטייג', אלנבי, מלון סבוי ועוד.

בפרויקט לנצחון ישראל אומרים, כי שלטי החוצות הינם יריית הפתיחה לקמפיין נרחב אשר עתיד להתרחש במהלך השבועות הקרובים לקראת הבחירות. 

על פי "פרויקט הניצחון הישראלי", הקמפיין הנוכחי נועד להסב את תשומת הלב לכך ששום תוכנית שלום לא תעמוד במבחן המציאות ולא תוכל להצליח עד שהערבים ייכנעו ויוותרו על שאיפותיהם להשמיד את מדינת ישראל ואת הריבונות היהודית בארץ מולדתם. 

"לפני שניתן להתקדם עם תוכנית השלום, על הפלסטינים לוותר על השאיפה שלהם לראות את השמדת מדינת ישראל", מסביר גרג רומן, שמוביל את הקמפיין. "כל עוד הם יכולים להמשיך לסרב – זה אומר שעוד נותרה בהם תקווה להכריע אותנו. עלינו להכריח אותם לומר כן לשלום שבסופו של דבר יוביל לשגשוג ולשיפור אורח חייהם, תוך שימוש בכל האמצעים המשפטיים והחוקיים הנמצאים ברשות מדינת ישראל על מנת להביא לסיום הרצון שלהם להמשיך להילחם בנו".

בהתייחס לסרבנות והגברת האלימות של מחמוד עבאס והנהגת החמאס מאז פרסום תוכנית טראמפ, בנוסף למאמץ הדיפלומטי והמאבק המשפטי נגד ישראל באו"ם ובבית הדין הפלילי הבינלאומי, מסביר רומן כי אלה מדגימים בדיוק את העובדה שהפלסטינים אינם מוכנים לדבר על שלום בצורה אמיתית – מכיוון שנותרה בהם תקווה שיום יבוא והם עוד יביסו וישמידו את "הישות הציונית".

"פרויקט הניצחון הישראלי" זוכה לתמיכה מצד בכירי צה"ל לשעבר, משפחות שכולות, בכירים במערכת הציבורית ומעצבי דעת קהל. כמו כן, הפרויקט זוכה לתמיכה רבה בקרב הציבור הרחב, שקוראים למנהיגיו, בכירי צה"ל והחברה הישראלית לתמוך בגישה הניצחון הישראלי על ההנהגה הפלסטינית בכדי להגיע למשא ומתן ולשלום. 

"מדובר בסטירת לחי לקורבנות הטרור", ממשיך רומן. "בעוד הנייה מוביל מלחמה אלימה בשטח, עבאס מנהל מלחמה כלכלית ומשפטית כנגד ישראל בזירה הבינלאומית. לשניהם כוונה זהה: להרוס את היכולת של ישראל להגיב ולהילחם עד שניכנע לטרור. על ידי הסרת שלטי החוצות האלה, חולדאי אולי התבלבל כי הוא מתנהג כמו הדובר של השניים ולא כראש העיר ת"א. כראש עיריית תל-אביב, רון חולדאי יודע על משמעות טרור פלסטיני: בשוק הכרמל, בדולפינריום, בשדרות רוטשילד. הוא הכיר את פיגועי ההתאבדות, פיגועי הירי ופיגועי סכינים. מדוע הוא חושש כל-כך להסתכל על האמת בפנים? התשובה היא שראש העיר מפחד מהאמת ונותן כוח לסרבנות הפלסטינית בכך".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד