בע"ה י"ח אדר תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

החופש הגדול הגיע - הכירו את האטרקציות לילדים בקיץ

הקיץ כבר כאן והורים לילדים צריכים למצוא פעילויות בטוחות שגם יתרמו להם. אז מה האפשרויות שעל הפרק ובאיזו פעילות הכי כדאי לבחור? הנה כמה הצעות

  • תוכן שיווקי
  • ה' אב תשע"ט - 10:40 06/08/2019
גודל: א א א

החופש הגדול מחייב הורים וילדים לבצע שורה ארוכה של התאמות. מיד אחרי שמערכת החינוך מסיימת את תפקידה, הכדור עובר לידיים של ההורים והם אלו שצריכים למצוא פעילויות שיתרמו לילדים ויעשירו את עולמם. החדשות הטובות הן שכיום יש המון אפשרויות לעשות את זה, אז לכן כדאי להכיר את הבולטות שבהן.

הנה למשל כמה אטרקציות לילדים שאותן אפשר להתחיל בקיץ ולהמשיך לאורך השנה:

1. חוג שחייה

האפשרות של חוג שחיה לילדים היא פתרון מושלם עבור הקיץ הישראלי. קודם כל, זו פעילות ספורטיבית מומלצת שמעייפת את הילדים ועובדת על כל השרירים החשובים. שנית, החוג מלמד את הילדים לשחות נכון וכך מגביר את הבטיחות בבריכה ובים. בנוסף, אפשר להתחיל חוג שחיה בקיץ הישראלי הלוהט ולהמשיך אותו לאורך השנה כדי לשמור על הבריאות.

2. חוג יצירה

כל ילד יכול למצוא בחוג יצירה פעילות שהוא מתחבר אליה. הסוד הוא לשים את הילדים במקומות שמאתגרים אותם, כמו למשל בחוגי יצירה שמאפשרים ספונטניות או משאירים מקום לביטוי אישי. אם מעוניינים בכך, ניתן גם להגיע עם הילדים לחלק מהשיעורים בחוגי היצירה ולהעביר את הזמן בקיץ עם פעילות מגבשת ומהנה. כמו כן, אין צורך בניסיון קודם כדי להצטרף לחוג.

3. הופעות

מאות אלפי הורים וילדים יוצאים יחד אל החופש הגדול בעת ובעונה אחת, אז יש גם פתרונות המוניים שמתאימים לכולם – כמו למשל הופעות. חלק מההופעות נערכות בתיאטראות, חלק במרכזי הקניות וחלק במקומות ציבוריים וההורים יכולים למצוא משהו שמדבר אליהם בלי להתאמץ יותר מדי. אם בכל זאת יש התלבטות, כדאי לוודא שההופעה מתאימה לגיל של הילדים וניתן להכין אותם אליה בעזרת קטעי וידאו מהאינטרנט.

4. חוג שחמט

חוג שחמט הפך בשנים האחרונות לאטרקציה מועדפת על המון ילדים שנמאס להם ממשחקי המחשב. בעוד המחשב והאפליקציות תמיד נמצאים בסביבה של הילדים, השחמט מחייב אותם לחשוב מחוץ לקופסא ולגלות אתגר ויצירתיות. זו הסיבה שבגללה ילדים מתחברים לחוגי שחמט ולכן גם לאורך החופש הגדול התדירות של השיעורים עולה. עבור ההורים, חוג השחמט הוא כלי יעיל ללמד את הילדים על סבלנות ולהקנות להם גם יכולות קוגניטיביות.

5. חדרי בריחה

חדרי בריחה הגיעו לחיינו לפני כמה שנים ומאז הפכו למשהו שגם ההורים וגם הילדים אוהבים לעשות. לקראת החופש הגדול, הרבה חדרי בריחה עוברים מהפך והופכים להיות מותאמים גם לקבוצות של ילדים. בחדרי בריחה הילדים יכולים ליהנות בכל שעה ובלי להיות תלויים בתנאי מזג האוויר, בעוד ההורים ממתינים בזמן הזה או בוחרים להצטרף אליהם.

--------------------------

*מערכת הקול היהודי אינה אחראית על התוכן הפרסומי באתר, האחריות הינה על המפרסם בלבד

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד