בע"ה ב' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

לסייר בצפת מכל מקום בעולם

להתפלל בקברי הצדיקים, לבקר במקווה הארי, ולסייר בבתי הכנסת בצפת מכל מקום בעולם, עיריית צפת משיקה סיור וירטואלי ומידע נרחב באינטרנט

  • יח"צ
  • ט' סיון תש"פ - 12:15 01/06/2020
גודל: א א א
(עיריית צפת)
(עיריית צפת)

עיריית צפת השיקה לאחרונה ממשק חדש המאפשר לבקר בבית העלמין העתיק, להשתטח על קברי צדיקים, לבקר במקווה הארי, לרכוש בגלריות הייחודיות ולהנות מהעיר העתיקה הקסומה בשני אופנים- סיור וירטואלי מכל מקום בעולם או כמדריך טיולים פרטי, ממש בכף היד.

במהלך השבועות האחרונים פעלו בעירייה לפיתוח סיור וירטואלי שיעניק חוויה ייחודית מכל מקום בעולם בליבה של העיר העתיקה בצפת. בזמן שרשויות רבות חשבו כיצד לסייע לעסקים ביימי הקורונה קידם ראש העיר שוקי אוחנה תכנית שתחזיר את התיירים לצפת, כרגע מהסמארטפון בהמשך גם פיזית ותאפשר לתייר הישראלי לקבל סיור מודרך פרטי- בכף ידו.

העיר צפת מציעה למבקרים בה חוויה ייחודית ברמה בינלאומית עם אווירה אירופאית קסומה, מזג אוויר נוח כך שגם בתקופת הקיץ בערב תהנו מאקלים נעים וללא כל צורך בשימוש במזגן (מומלץ להביא סוודר), אתרים היסטוריים, אטרקציות לכל המשפחה והתפתחות קולינארית מרשימה ומקוונת.

ברחבי העיר העתיקה פרוסות נקודות סריקה המאפשרות תחילת מסלול מנקודה זו ממד, כמו כן במהלך הניווט ברחבי העיר העתיקה תחשפו למיידע נרחב על האתרים השונים, בתי הכנסת העתיקים, קברי הצדיקים, המבנים ההיסטוריים וכן על פעילות הגלריות והמסעדות השונות. הגעתם למקום שלא בשעות הפעילות? תוכלו לנווט בתוכו בסיור וירטואלי או תמונת 360.

בעיריית צפת מאפשרים לגולשים להשתמש בממשק החדש ללא עלות ולבקר באתרים ההיסטוריים האטרקטיביים.

הסיור וירטואלי מקיף את כל העיר העתיקה בצפת, הסיור הוא מלווה בכתוביות בעברית ובאנגלית  ומעניק את כל המיידע אודות המבנים ההיסטוריים והמקומות השונים בצפת. כמו כן, בשדרת הגלריות לדוגמה, בכל הגעה לדלת של גלריה, נפתח מיידע עם הסבר מה ניתן למצוא בגלריה זו וכן קישור לאתר הגלריה/ סיור וירטואלי בתוך הגלריה עצמה.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "אני מזמין את עם ישראל להגיע לצפת ולהנות מהעיר שאין עוד כמוה בעולם. העיר צפת מעניקה חוויה בינלאומית עם אווירה אירופאית קסומה, אתרים היסטוריים, קולינריה משובחת, מתחמי לינה מגוונים, אוצרות טבע, אטרקציות, אתרים קדושים, יצירה ואומנות. כולם ביצעו התאמות לימי הקורונה וזה הזמן להגיע ולהנות מצפת. אגב, אצלנו תהנו גם ממזג אוויר ייחודי- חם ביום וקריר בלילה אז מומלץ להביא סוודר".

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד