בע"ה י"ז אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

וואטסאפ רוצה לאפשר לכם חופש מהווטסאפ

שורה של פיצ'רים חדשים צפויים להגיע בקרוב ל- whatsapp. חלקם יסייעו לנו להתנתק ממנה אך חלקם עלולים לגרום למשתמשים להתמכר עוד יותר

  • י"ב חשון תשע"ט - 11:06 21/10/2018
גודל: א א א
( Dragana_Gordic / Freepik)
( Dragana_Gordic / Freepik)

על אף הפופולאריות הרבה של אפליקציית המסרים המידיים ווצאפ whatsapp)), היא חייה בעולם הדיגיטל והטכנולוגיה שמתעדכנת חדשות לבקרים וגם היא צריכה להתחדש ולהשתדרג כדי שיותר מ-1.5 מיליארד משתמשים בעולם לא יעזבו אותה.

שורה של פיצ'רים חדשים נמצאים כעת בגירסאות הבטא שלה בבדיקה ובקרוב הם צפויים להגיע לגריסה היציבה של ווצאפ. בין החידושים ישנם פיצ'רים שעשויים לגרום למשתמשים להתמכר יותר לאפליקצייה שגוזלת שעות רבות ממשתמשייה, וכן כאלו שיסייעו לנו להיות פרודוקטיביים יותר ולהצליח להתנתק מהווצאפ.

הבאנו לכם כאן כמה מהפצ'רים שבדרך, על פי הפרסום באתר WABetaInfo העוקב אחר גרסאות הבטא של ווצאפ.

   | מצב חופשה ושקט

כשמצב חופשה (Vacation Mode), שיהיה זמין בקרוב עבור המשתמשים, יופעל, הקבוצות המושתקות לא יקפצו יותר באופן אוטומטי לראש רשימת הצ'אטים הפעילים כשמתקבלת בהם הודעה חדשה. מה שאומר, שבמטרה למנוע חשיפה להודעות בקבוצות לא רצויות במהלך חופשה או זמן עבודה ממוקד, יהיה ניתן להעביר את הקבוצות הללו לארכיון ולשכוח מהם, גם אחרי הודעה חדשה.

עוד באותו נושא:

על גבי האייקון של ווצאפ במסך הבית מופיע מספר ההודעות שטרם נקראו. מצב שקט (Silent Mode) לקבוצה מסוימת, יגרום לאפליקצייה לא לספר לנו על ההודעות החדשות בקבוצה זו. זאת במטרה שלא להשיח את דעתו של המשתמש לקבוצות שאין ברצותו לקרוא כעת.

   | מענה מהיר ועוד שלל פיצ'רים

Swipe to reply - במקום לסמן את ההודעה לה נרצה להגיב ואז ללחוץ 'השב', נוכל פשוט להחליק ימינה את ההודעה.

Dark Mood (מצב אפל) – מאפשר לקבל על מסך האפליקצייה סכימת צבעים כהה בליחצת כפתור, זאת כדי להקל על העומס בעיניים בשעה שנמצאים בסביבה חיצונית חשוכה.

PiP – יאפשר למשתמשים לצפות בסרטונים ששותפו בווצאפ בתוך המסגרת של האפליקציה עצמה. כך יהיה ניתן לצפות בסרטון ששותף מיוטיוב לדוג', בלחיצת כפתור בתוך ווצאפ.

פרסומות - טוב, ידענו שזה יגיע מתי שהוא... ככל הנראה בקרוב ווצאפ תשחרר מודעות בתוך הסטטוסים של האפליקצייה.

כדי שלא תתקעו בלי סיסמה: ווצאפ מתכננת לחבר לנו את חשבון הפייסבוק והאינסטגרם לווצאפ כדי להיעזר בחשבון אחד לשחזור הסיסמה במשנהו. הפיצ'ר הזה מיועד בעיקר לחשבונות עסקיים.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 13 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד