בע"ה כ"ה אב תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ווצאפ מודיעה: יש לאשר את המדיניות החדשה עד חודש סיוון

למרות הביקורת והסערה הציבורית, ווצאפ לא חוזרת בה ממדיניות הפרטיות החדשה שפרסמה. האפליקציה הפופולרית הודיעה כי מי שלא יאשר את המדיניות החדשה יחסם לשימוש באפליקציה

  • ט' אדר תשפ"א - 08:46 21/02/2021
גודל: א א א

כחודש חלף מאז פרצה הסערה סביב עדכוני מדיניות הפרטיות שפרסמה חברת ווטסאפ, וכעת מודיעה החברה כי היא אינה חוזרת בה מהשינויים שערכה והוסיפה כי משתמשים שלא יאשרו את המדיניות החדשה בחודשים הקרובים – ייחסמו לשימוש בווצאפ.

מאז הודיעה ווצאפ על מדיניות הפרטיות החדשה שלה, בה היא תשתף מידע עם חברת האם פייסבוק, נרשמה נהירה גדולה של לקוחות ווצאפ לאפליקציות מתחרות.

הקול היהודי גם הצטרף לטלגרם, מוזמנים לעקוב אחרינו גם שם >>

ווצאפ הודיעה כי תפרסם הסבר פשוט וברור יותר למדיניות החדשה, והבהירה כי אין בה כל פגיעה בפרטיות וכי היא אינה יכולה לקרוא הודעות של משתמשים באפליקציה.

החברה הודיעה כי יש לקבל את התנאים החדשים עד ל-15 במאי – ד' סיוון. משתמש שלא יאשר את הכללים, יחסם לשימוש בווצאפ. בשלב הראשון יוכלו הלקוחות שלא אישרו את המדיניות להמשיך ולקבל שיחות והתראות בווצאפ למשך 120 ימים, אבל לא יוכלו לקרוא או לשלוח הודעות. לאחר תקופת 120 הימים, במידה ולא אישרו את התנאים בינתיים, ווצאפ תחשיב את החשבון כלא פעיל והוא יימחק.

גם בקבוצות עדכוני הקול היהודי בווצאפ מעניין מאוד, הצטרפו עכשיו >>

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד