בע"ה ד' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חדש בוואצפ: סוף להצטרפות לקבוצות ללא אישור

אפשרות לבחור מי יצרף אתכם לקבוצה והקץ לתופעת צירוף לקבוצות ללא הסכמה. אם גם אתם משתמשים בוואצפ אז יש כאן פרטים חשובים בשבילכם

  • ט' ניסן תשע"ט - 14:00 14/04/2019
גודל: א א א

אם גם אתם מחזיקים מכשיר פלאפון חכם ומשתמשים באפליקציית וואצאפ (whatsapp), בטח נתקלתם בתופעה של הצטרפות לקבוצה ללא הסכמה. לפתע אתם מוצפים בהודעות ותיוגים בקבוצה שמישהו צירף אתכם אליה באקראי ואתם לא יודעים כיצד להתמודד עם זה.

כעת בחברה המפעילה את ווצאפ החליטו לשים קץ לתופעה. מהיום ישנה אפשרות חדשה בה תוכלו להחליט מי יוכל לצרף אתכם לקבוצה. כך תוכלו לתת את האפשרות רק לאנשי הקשר שלכם, לכולם או לחילופין לאף אחד.

במקרה שבחרתם שאין אפשרות לאף אחד לצרף אתכם לקבוצה ובכל זאת ישנו מישהו שמעוניין לצרף אתכם לקבוצה מסוימת הוא יכול לשלוח לכם קישור לנייד להצטרפות ובמידה ואתם אכן מעוניינים להצטרף לקבוצה הזו אתם פשוט לוחצים על הקישור.

אתם עדיין לא רואים את האפשרות הזו בתפריט הוואצפ שלכם? קודם כל בדקו שהאפליקציה אצלכם מעודכנת. בנוסף, אצל חלקכם העדכון החדש עשוי לקחת מספר שבועות כך שתאלצו להמתין בסבלנות.

העדכון הבא שמחכה לנו, כך על פי הדיווחים, הוא אפשרות למצב כהה באפליקציה. רקע שחור וטקסט בהיר והכל בשביל להקל על סוללת הפלאפון שלכם וגם על העיניים שלנו.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 21 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד