בע"ה י"ג סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מניחים תפילין דרך הסמארטפון

טכנולוגיה שמאפשרת להתחבר באמת: אפליקציה שמחברת בין המבקשים להניח תפילין לבין בעלי התפילין המציעים לסייע בכך. "האתגר לדבר לשניהם יחד"

  • י"ב תמוז תשע"ח - 09:54 25/06/2018
גודל: א א א

מיזם חדש בשם WRAPP מבקש לחבר בין אלו המבקשים להניח תפילין לבין אלו שמחזיקים בבעלותם תפילין.

על ידי רישום פשוט לאפליקציה כ'מציע', תוכל לזכות במצווה, כאשר האפליקציה תזהה את מיקומך ותחבר אותך עם ה'מבקש' שנמצא בסביבתך. בפועל, כל מי שיש ברשותו תפילין וסמארטפון, יוכל להצטרף ולזכות במצווה. וכל מי שנרשם כ'מבקש' יוכל לזכות אף הוא במצווה ולאתר בעל תפילין בסביבתו.

את סרטון הפרסומת של האפליקציה, הפיקה חברת 'עולם ומלאו' שעמדה מול אתגר שיווקי לא רגיל. "האתר היה לדבר בסרטון אחד גם לאלו המבקשים להניח תפילין וגם לאלו המציעים", אומר אהרון אוריאן, במאי הפרסומת.

הממשק של האפליקציה החדשה פשוט ונוח לשימוש. כשעל הצג מופיעה מפה עם הסימונים, ממש כמו במפות גוגל, והיא מציגה את המקומות בהם נמצאים כעת 'מציעים'. האפליקציה מדרגת את המשתמשים לפי רמת הזמינות שלהם וכן מציינת את המרחק בין המציע לבין המבקש, כך שניתן לבדוק מי יותר קרוב ומי יותר זמין בכדי ליצור עימו קשר. כמו כן, ניתן ליצור קשר ישירות עם המציע ואף לתאם שעות בהתאם לזמינות של השניים.

האפליקציה מחכה לכם להורדה בחנויות האפליקציות של גוגל ואפל אך היא עדיין לא הושקה רשמית. היעד שהציבו לעצמם היזמים, הוא 10,000 מציעים רשומים, כך שייתן מענה הוגן למבקשים. עד כה נרשמו כ-4,000 מציעים. מוזמנים להצטרף כמציעים, או כמבקשים.

בזכות קוראים כמוך – נשמיע את הקול היהודי ונשנה מציאות!

הפוסט שקראת עכשיו, לא במקרה נמצא כאן, בקול היהודי. צוות הקול היהודי משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לגולשים שלנו חדשות ומידע שאין בשום מקום אחר, ולתת במה לקול היהודי, שפעמים רבות מושתק בידי כלי התקשורת והרשויות במדינה.

כעיתונות עצמאית, אנו פועלים ללא מטרות רווח. כעת יצאנו לקמפיין גיוס המונים מוגבל בזמן, כדי להקים מערכת תחקירים חדשה שתיצור שינוי משמעותי במציאות.

הצטרפו עכשיו לפרויקט – והיו שותפים בתקשורת יהודית-ערכית ועצמאית

לחץ כאן

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד