בע"ה י"ג סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

3 סיבות מדוע הנמענים אינם פותחים את האימיילים ששלחתם

אחוזי פתיחת קמפיינים של דיוור אלקטרוני המקובלים הם רחוקים בהרבה מ-100% פתיחה, ובכל זאת יש מספר דרכים לגרום לכך שהנמענים שלכם ייקראו את ההודעות ששלכתם

  • אקטיב טרייל | תוכן שיווקי
  • ו' כסלו תשע"ט - 18:50 14/11/2018
גודל: א א א
(אקטיב טרייל)
(אקטיב טרייל)

יהיה זה מגוחך לחשוב ששיעור פתיחה מושלם לקמפיין דיוור אלקטורני (אימייל מרקטינג) יהיה 100% פתיחה או קרוב לזה. אם אתם חיים כאן ועכשיו, סביר להניח שלא תזכו לתוצאה שכזו.

למה כן לצפות? זו שאלה טובה. חשוב לדעת כי הטווח המקובל של פתיחת דיוור אלקטרוני הוא בין 15%-25%. אם אתם משווקים כיום באמצעות אימייל מרקטינג ואלו אחוזי הפתיחה אצלכם, מצבכם מצוין. כמובן שחשוב לזכור להתאים את היעדים שלכם בהתאמה לדיוורים הספציפיים.

אצל רבים וטובים אחוזי הפתיחה נמוכים יותר לקמפיינים שלהם, וכדי לטפל בבעיה זו כדאי קודם כל להבין מדוע נמענים לא פותחים את האימיילים. הבנת הבעיה היא הצעד הראשון לפתרונה ולהשגת תוצאות מספקות הרבה יותר.

הנה לכם שלוש סיבות עיקריות שיגרמו לשיעורי פתיחה נמוכים של דיוור אלקטורני:

  1.  הודעת אימייל שאינה מותאמת אישית

בעידן בו הצפת התוכן עולה על הכל, יחד עם הודעות הספאם ופרסומות בכל פינה, יש לנסות למשוך את תשומת ליבו של הנמען דווקא להודעות שלכם. אחד הפתרונות לכך הוא התאמה אישית של הקמפיינים שלכם לנמענים. התאמה אישית של שורת הנושא של האימייל, מגדילה את הסיכוי של הדוא"ל שלכם להיפתח בקרוב ל- 26 אחוזים! טוב נו.. זה לא ממש מפתיע שהנמענים שלכם נוטים יותר לפתוח הודעות דוא"ל המיועדות במיוחד עבורם.

במערכות דיוור רבות יש כלי הנקרא פרסונליזציה, והוא מאפשר לכם לשנות את שורת הנושא, כותרת, גוף ותמונות המייל כך שהוא יהיה מתאים לכל נמען או קבוצת נמענים. הפרסונליזציה מאפשרת להוסיף באופן אוטומטי את שמו או פרטיו האישיים של כל נמען ונמע. כמו כן, ניתן יהיה להגדיר שתמונה מסוימת תוצג רק עבור תושבי אזור מסוים ותמונה אחרת עבור תושבי אזור אחר.

 10% הנחה על מגוון חבילות דיוור באקטיב טרייל!
היכנסו עכשיו בקישור הזה. 
והכניסו את קוד הקופון: hakol10
  1.  שליחת אימיילים בזמן שאינו מתאים

מועד שליחת הקמפיינים והעיתוי בו הודעת המייל נוחתת לה בתיבת הדואר הנכנס של הנמענים, הוא גורם קריטי להשפעה על השאלה האם האימיילים ששלחתי ייפתחו או לא.

הרי ברור שאם תשלחו את הקמפיינים שלכם כשהנמענים ישנים, מארגנים את הילדים לבית הספר, באמצע יום עבודה או חזרת הש"ץ של תפילת מנחה, ההודעות שלכם פשוט ישבו זמן רב בתיבת הדואר הנכנס של הנמענים ויידחקו אט-אט בידי הודעות נוספות אז שייעלמו לגמרי..

אם כך, מתי הוא הזמן האידאלי ביותר לשלוח דיוורים אלקטורניים? בזמן בו הנמענים שלכם מול תיבת הדואר הנכנס ופנויים מכל עיסוק אחר...

טוב, התשובה לזה כמובן מורכבת יותר והיא תלויה במגוון משתנים. מי הנמענים שלכם ומה תוכן הדיוור שלכם. אי אפשר באמת לחזות את הזמן לבד וכל החלטה כמעט שנקבל תהיה בגדר ניחוש. כך שללא ספק יש להיעזר בכלי שיוכל לעשות את העבודה הזו עבורינו, המדוורים.

בכדי לפתור את הבעיה הזו, בחברת הדיוור האלקטרוני אקטיב טרייל פיתחו פיצ'ר, די מהפכני אפשר לומר, בשם פרדיקטיב דליוורי, כך שאינכם צריכים יותר לנחש את הזמן הטוב ביותר לשליחת האימיילים, כיוון שהוא יעשה זאת עבורכם. לא בניחוש – אלא במדיוק.

הפיצ'ר הזה בוחן את הרגלי פתיחת המייל אצל כל נמען ונמען, בהסתמך על יכולות הביג דאטה של המערכת, ולכן מכן הוא ישלח את הקמפיין בזמן הטוב ביותר עבור כל נמען.

השתמש במערכת דיוור איכותית.
 10% הנחה על מגוון חבילות דיוור באקטיב טרייל!
היכנסו עכשיו בקישור הזה. 
והכניסו את קוד הקופון: hakol10
  1. לשלוח את הדיוורים שלכם ישר לספאם

סיבה נוספת מדוע הדיוורים שלכם לא נקראים היא שכנראה האימיילים המושקעים שלכם סיימו בתיבת הספאם של הנמענים. גם אם אתם לא ספאמרים המיילים שלכם יכולים להיות מסוננים על ידי ספקיות הדוא"ל בגלל שהם כתובים בצורה לא טובה או בגלל בעיה בקוד ה-HTML.

גוגל הודיעה על שינוי במדיניות האבטחה שלה כדי למגר את תופעת ה-SPAM, כך שאימייל שאינו מאושר כראוי באמצעות הטכנולוגיות שהותקנו, ייחסם ולא יגיע ליעדו.

על מנת להבטיח שהמיילים שלכם לא יגיעו לספאם אלא לתיבת הדואר הנכנס של הנמענים, רצוי לרכוש דומיין משלכם ולהשתמש במערכת כמו דיוור איכותית המבצעת בדיקות מקיפות על כל אחד ממסעות הפרסום טרום שליחה.

 

כך תגרמו לאחוזי פתיחה גבוהים יותר

לסיכום,

שורת נושא והתאמה אישית של הקמפיינים שלכם עבור כל נמען ונמען (באמצעות כלי הפרסונליזציה), תזמון נכון ומדויק לשליחת הקמפיינים (באמצעות כלי ה-פרדיקטיב דליוורי) והקפדה על חוקי האנטי-ספאם, הן שלוש הסיבות העיקריות שיסייעו לכם ליצור אחוזי פתיחה גבוהים יותר לקמפיינים שלכם (מה שסביר להניח יביא גם לאחוזי מכירה גבוהים יותר).

מה עושים?

השתמשו במערכת דיוור אלקטרונית, כזו כמו שמספקת חברת אקטיב טרייל, המאפשרת:

  • פרסונליזציה: התאמה אישית מתקדמת של הודעות הדוא"ל שלכם (שורות נושא שונות, פנייה אישית וכו').
  • תזמון מושלם: שליחת קמפיינים בזמן הנכון באמצעות כלי לחיזוי זמן שליחה (פרדיקטיב דליוורי)
  • אנטי-ספאם: התאמה לתקנות האנטי-ספאם (רכישת דומיין משלכם, שימוש במערכת דיוור שעומדת בתקנים המחמירים)

בהצלחה!

*מערכת הקול היהודי אינה אחראית על התוכן הפרסומי באתר, האחריות הינה על המפרסם בלבד

זה הזמן לדוור באמצעות מערכת מקצועית ואיכותית.
ועכשיו - 10% הנחה על מגוון חבילות דיוור באקטיב טרייל!
היכנסו עכשיו בקישור הזה.

והכניסו את קוד הקופון: hakol10
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד