בע"ה א' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

Google Maps תסדר לכם את לו"ז הנסיעות

החברה ביצעה מתיחת פנים ושדרוג לאפליקציה הישנה. אירועים, מקומות שאהבתם, המלצות לפעילות ועוד

  • יהודה פרל
  • א' כסלו תשע"ח - 10:45 19/11/2017
גודל: א א א

חדש ב Google-: בימים האחרונים פרסמה החברה הודעה על מתיחת פנים ושדרוג לאפליקציית המפות שלה (Google Maps), במסגרתה בין היתר יוכלו הגולשים להשתמש בפונקציות נוספות ותהיה אינטגרציה בין המידע הכללי שיוצג למשתמש לבין המידע האישי שלו.

אם לדוגמא אתם מתדלקים בעיקר בתחנות של דור אלון, או תחנות לתדלוק גז, יהיו אלו התחנות שיופיעו לכם בהדגשה. אם אתם נוסעים ברכבת יותר מאשר באוטובוס, תראו את אלו מודגשות באפליקציה שלכם כשתבקשו ממנה לנווט לכם מסלול נסיעה בתחבורה ציבורית.

כמו כן, יוצגו לכם הודעות על סגירת נתיבי תחבורה, פתיחת עסקים וכדומה. כמו כן, לחיפוש שלכם תוכלו להוסיף מספר מסננים שיסייעו לכם להגיע למבוקשתם מהר יותר.

   | השינויים במפות גוגל יוצגו בקרוב בכל האפליקציות

אפשר לומר כמעט שניתן לתת כעת לאפליקציה לסדר לכם את לו"ז הנסיעות. על גבי המפות יופיעו תזכורות לאירועים לגביהם ציינתם, באחת מאפליקציות Google , כי אתם עתידים להשתתף בהם. כאשר תבקשו ניווט במסלול מסוים, האפליקציה תזכיר לכם על אירוע אחר שיש לכם, במידה ותעברו בדרכם בקרבת מקום האירוע.

על פי הודעת גוגל, השינויים יוטמעו בשבועות הקרובים בכל מוצרי גוגל בהם מוטמעות המפות של החברה. כולל מנוע החיפוש ואפליקציות נוספות. בהמשך, יוטמעו השינויים גם באפליקציות ואתרים העושים שימוש ב-API  של מפות גוגל.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד