בע"ה כ"ד כסלו תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

סמוטריץ': "במסדרונות הפקידות עוקבים אחרי האתר הזה והוא מטריד אותם מאוד"

חה"כ בצלאל סמוטריץ', התארח במפגש חברי 'הקול היהודי' ואמר כי התחקירים של האתר יורדים לעומק העניין בסוגיות מהותיות ושורשיות "הקול היהודי הוא כלי שמחולל שינוי".

  • מערכת הקול-היהודי
  • ד' אלול תשפ"א - 12:45 12/08/2021
גודל: א א א
(קרדיט: הקול היהודי)
(קרדיט: הקול היהודי)

יו"ר מפלגת 'הציונות הדתית', חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ', התארח במפגש חברי 'הקול היהודי' ואמר כי התחקירים של הקול היהודי יורדים לעומק העניין בסוגיות מהותיות ושורשיות "הקול היהודי הוא כלי שמחולל שינוי"

 "ימין שמאל היום זאת מדינה יהודית שיש בה משטר דמוקרטי וזה חשוב, או חס וחלילה מדינת כל אזרחיה חילונית פרוגרסיבית".

במקום להתלונן על המצב - בואו לייצר שינוי!
זהו יום אחרון לקמפיין - כדי שנוכל להמשיך

עם התחקירים המשפיעים של הקול היהודי,
הצטרפו עכשיו וקחו חלק!

"וכשמדברים היום על תקשורת ימין-שמאל, אז רוב התקשורת הימנית עוד נמצאת בחלוקת המושגים של האתמול. כן יש תקשורת ימנית במדינת ישראל במונחים של: מדינאות, תפיסת ביטחון ימנית, ארץ ישראל, התיישבות ביהודה ושומרון. אבל הקול היהודי לא מתבייש לשרטט את קו פרשת המים בין ימין לשמאל, וזה קול ייחודי שגם דרוש הרבה אומץ, כי להיכנס לסוגיות האלה זה לחטוף הרבה אש". 

"להיות ימני ולדרוש את תיקון מערכת המשפט - זה חשוב וקריטי - זה פופולארי באמת. להיות ימני ולחזק את ההתיישבות ביהודה ושומרון - זה פופולרי. להיות ימני ולחזק את הדרישה למשילות בנגב ובגליל כנגד הפרוטקשן הבדואי - זה גם בסדר. אבל להיות ימני ולהבין את שאלות הזהות השורשיות של מדינת ישראל ולצאת נגד התבוללות - זה לא פופולרי. לצאת נגד פירוק מוסד המשפחה - זה לא פופולרי".

"הגוף והיחידי שעושה תחקירים ולומד סוגיות לעומק, וזה לא פעם עבודת בילוש, זה אתר הקול היהודי. הוא עושה את התחקירים לא רק לפי מה שאנחנו הגדרנו 'ימין שמאל של האתמול' אלא ימין שמאל אמיתי. הקול היהודי הוא האתר היחידי שכורך את הדברים אחד עם השני ולוקח על עצמו גם את הזהות היהודית". 

"התוצאה היא שהוא גם כלי שמחולל שינוי. אני אומר לכם שזה משפיע, אני אומר לכם שבמסדרונות, בעיקר של הפקידות, עוקבים אחרי האתר הזה והוא מטריד אותם מאוד, מכיוון שהוא עובד לעומק וחושף את מה שצריך לחשוף". 

"נכנסים בהתחלה עם התחקיר לעומק, אחר כך התחקירים מניבים הנעה לפעולה של המשטרה והנעה לפעולה של משרד הרווחה והנעה לפעולה של הפרקליטות - הקול היהודי זה כלי שמחולל שינוי".

במקום להתלונן על המצב - בואו לייצר שינוי!
זהו יום אחרון לקמפיין - כדי שנוכל להמשיך
עם התחקירים המשפיעים של הקול היהודי,
הצטרפו עכשיו וקחו חלק!
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד