בע"ה כ"א תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

גלרייה: קומונריות בסיור סביב שערי הר הבית

עשרות קומנריות מתנועת אריאל ערכו סיור סביב שערי הר הבית - "בונים את בניין אריאל" - תמונות

  • יח"צ
  • ח' טבת תשע"ח - 14:44 26/12/2017
גודל: א א א

כ-30 קומונריות מסניפי תנועת הנוער 'אריאל' מכל רחבי הארץ השתתפו אתמול (ב') בסיור מודרך סביב שערי הר הבית, שהודרך על ידי מדריכת הארגון "סובו ציון" שעורך סיורים לקבוצות סביב הר הבית מבחוץ.

במהלך הסיור, עברו הקומונריות במספר שערים של הר הבית, וערכו תצפית על מתחם ההר ועל מקום המקדש מגג "בית הצלם" שבעיר העתיקה, הסמוך לשער הצאן שמוביל להר הבית.

מטרת הסיור, כהגדרת המארגנות, היה לחבר את הקומונריות, מובילות הסניפים, אל הכמיהה והכיסופים לבניין המקדש השלישי, בדגש כי חלק מהדרך שמובילה התנועה, הקרויה על שם בית המקדש, וסיסמתה הידועה היא "בציפייה לבניין אריאל" להוביל לעשייה ולפעילות בשביל לקדם את בניין הבית השלישי.

"הסיור מראה את החוסר, מזכיר את בית המקדש שחרב. את הר ציון ששמם, ושועלים מהלכים בו", סיפרה אמונה שטכלברג, קומונרית סניף חרסינה.

"כל הסביבה של הר הבית, רואים שאנחנו לא באמת שולטים בהר הבית. קשה לשמוע שהערבים עושים במקום המקדש מה שהם רוצים ומחללים אותו. אנחנו רוצים לראות את בית המקדש בתפארתו, והסיור הזה הראה לי קצת את הדרך שאנחנו צריכים לעבור והצעדים שצריך לעשות כדי שזה יקרה".

"נגע בי במיוחד זה שבכל שער ושער של הר הבית אמרנו "יהי רצון מלפניך ה' אלוקינו... שיבנה בית המקדש במהרה בימינו". זה מאוד חזק לחזור על זה שוב ושוב".

צפו בגלריית תמונות מהסיור. צילום: תמר וקסמן

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 9 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד