בע"ה ט"ו תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הדרך לנסיעה בטוחה ונוחה יותר

חידוש צבע ויישור מעיכות לרכב, מערכת מולטימדיה, פצל שקע ומצלמת רכב – אלו המוצרים שיוכלו לשדרג לכם את הרכב לנסיעה נוחה ובטוחה יותר

  • פרסומי
  • ג' אב תשע"ט - 10:17 04/08/2019
גודל: א א א

אם גם אתם תמיד רציתם להוסיף לרכב שלכם מוצרי בטיחות שונים, לשדרג, להחליף ריפוד למושבים או ליישר מעיכות שונות בפך של הרכב. ללא הוצאות כספיות חריגות וללא ידע מוקדם אספנו עבורכם את מוצרי הרכב למיניהם כדי שתוכלו לטפל ולאבזר את הרכב שלכם בצורה יותר נוחה, בטוחה ויעילה.

ללא צורך ללכת למוסך

נתחיל מהמראה החיצוני של הרכב. מעיכות פח שונות ברכב הם דבר שמצוי לא מעט ולא כולם יודעים שאפשר בקניית מוצר פשוט לתקן את המעיכות והשריטות בקלות ללא צורך בנסיעה אל המוסך.

הטיפול בשריטות ברכב מתבצע בדרך כלל על ידי עטים המכילים חומר מיוחד שממלא את מקום השריטה ברכב ובכך מחזיר לו את המראה הטבעי שלו. יישור מעיכות הפח ברכב נעשה בדרך כלל על דבקים שונים המיועדים לכך או כלי ואקום שמאפשרים לבצע יישור פח בפשיטות וללא ניסיון מוקדם.

אחד הדברים שדורשים בדרך כלל טיפול ברכב במיוחד במשפחות מרובות ילדים הם מושבי הרכב. ככל בד או עור המושב לאחר מספר שנים משנה את צבעו לצבע דהוי, מלוכלך ולפעמים אף נקרע. ישנם סוגים רבים של מושבים וכיסויים שאפשר לבחור בצבע ובסוג שמתאים לכם.

שימוש נכון בסלולר ברכב

מוצר נוסף שהכרחי בדרך כלל לכל בעלי הרכב הוא מטען ברכב. למי שעדיין אין מטען ברכב זו הזדמנות מצוינת לקנות, אך רגע אחד, פעמים רבות אנחנו מוצאים את עצמנו עם שקע טעינה אחד אך זה לא מספיק. פתרון פשוט וקל הוא מפצל שקע מצת. תוכלו לבחור כמובן את כמות החיבורים למכשירים לפי הצורך.

אם כבר הזכרנו אביזרי סלולר, אי אפשר להתחיל נהיגה ברכב ללא מחזיק מתאים לפלאפון ברכב. פעמים רבות בחירת המוצר המתאים ומיקומו במקום הטוב ביותר ברכב יגרום לשימוש נכון בפלאפון בעת נהיגה ברכב.

נסיעה מתועדת ובטוחה

תוספת לרכב שעלולה גם היא לעזור לכם במקרים רבים היא מצלמת הרכב. על גבי השמשה הקדמית תוכלו להתקין מצלמה שתתעד כל מה שקורה בכביש בזמן שאתם נוהגים ברכב. במקרים רבים מצלמה שכזו עזרה להוכיח כי בעל הרכב אינו אשם בעבירת תנועה כל שהיא או תאונה חס ושלום. יש מספר רב של סוגי מצלמות בין השאר התראת סטייה מהנתיב, צילום איכותי גם בלילה, הקלטות וכדומה.

אם המערכת של הרכב שלכם עושה בעיות, הרדיו לא קולט טוב והדיסקים נשרטים. תוכלו להשתדרג במערכת מולטימדיה לרכב. בדרך כלל המערכת מגיעה עם מסך גדול, כניסות שונות שלUSB  ו-AUX ואפשרות להתקנת Waze ומערכות ניווט או אפליקציות מוזיקה שונות.

---------------------------------------------

*מערכת הקול היהודי אינה אחראית על התוכן הפרסומי באתר, האחריות הינה על המפרסם בלבד

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד