בע"ה י' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כיצד לנהל את הזמן שלנו בצורה הטובה ביותר?

כמה פעמים מצאתם את עצמכם עמוק עד מעל הראש בתוך משימות היום-יום וללא זמן לעשות את הדברים שחשובים לכם באמת?

  • Funzing | תוכן שיווקי
  • י"ד טבת תשע"ט - 21:12 22/12/2018
גודל: א א א

מי אינו רוצה לנהל את הזמן שלו בצורה הטובה ביותר. ניהול הזמן בצורה נכונה, עלול לשנות מן הקצה אל הקצה את האווירה - גם בבית של כל אחד מאתנו וגם במקום העבודה שלנו בין אם אנחנו אנשי הייטק ומשרדים ובין אם אנחנו פועלי בניין ועבודת כפים.

מי מאתנו לא שמע אין ספור פעמים שאלות כמו "מתי אתה תפנה זמן לכך?" או "מה לדעתך הדבר הראשון שצריך לעשות..?", במידה וננהל את הזמן שלנו נכון הדבר יחסוך לנו לא מעט בעיות - גם כלפי עצמנו ובטח כלפי אחרים - המשפחה, החברים, העובדים והלקוחות.

שאלת ניהול הזמן

שאלת ניהול הזמן היא אחת השאלות הקשות ביותר. כיצד נדע לנהל את הזמן שלנו בצורה הטובה והחכמה ביותר. ניהול זמן נכון, גורם לכך שלא נגיע למצב שיהיו דברים שידחקו לפינה אך בד בבד נדע מתי לעשות את הדברים החשובים לנו באמת ונמצאים בראש סדרי העדיפויות שלנו.

שלב ראשון כשפונים לעסוק בניהול ותכנון לוח הזמנים שלנו, הוא להכיר קודם כל את שודדי הזמן שלנו. לכולנו יש בחיים זמנים בהם אנחנו לא מבינים כיצד הזמן פתאום עבר וחלף. במבט ראשון, לכל אחד מאתנו נראה שהיום שלנו עמוס וגדוש מבוקר עד ערב, החל מההתעוררות בבוקר, פיזור מהיר של הילדים לגן וריצה קלה לעבודה ואופס... כבר אחנו נמצאים בסופו של יום חסרי כוחות.

ניהול סדרי עדיפויות

בכדי שלא יחלוף לנו הזמן בצורה שלא נספיק לבצע את הדברים שחשובים לנו באמת כדאי ללמוד קודם כל מה סדרי העדיפויות שלנו. אפשר לפנות זמן מה של שקט ומחשבה או לחילופין לכתיבה ולעשות סדר בין הפעילות ההכרחית השוטפת שלנו ולבין הדברים שלא הכרחיים ומה הדברים היינו רוצים לעשות.

ברגע שנתחיל לעשות סדר, כבר נוכל להבחין שישנם דברים שלא באמת הכרחיים לנו והיינו יכולים לוותר עליהם. יותר מכך, לפעמים נבחין שישנם משימות שבמידה והיינו מבצעים אותם כגון שעת מנוחה, קריאה או טיול קצרצר, היום שלנו היה נראה בהחלט אחרת וההתנהלות שלנו בשאר משימות היום-יום שלנו הייתה נראית אחרת.

כל אחד יכול!

האמת היא, שכל אחד מאתנו יכול לבצע במהירות שינוי בניהול הזמן שלו ותופתעו עד כמה שזה אפשרי!

תמיר, מרצה בתחום ניהול הזמן, מזמין אתכם להשתתף במשך כשעה וחצי בסדנת ניהול הזמן שלו שתעזור לכם בחיים. בסדנאות של תמיר תוכלו לקבל טיפים ודברים שלא הכרתם על ניהול הזמן, תלמדו דרך מעולה לבצע ולקדם את המטרות שלכם, תכירו את שודדי הזמן ותקבלו המון טיפים וכלים מעשיים לניהול זמן יעיל ואפקטיבי בחיי היום-יום.

תמיר חי את תחום ניהול הזמן מזה שנים רבות ופיתח מודל ייחודי של 5 שלבים לניהול זמן יעיל ואפקטיבי. מהניסיון שצבר והמודל שפיתח מעביר תמיר סדנאות ומרצה בתחום ניהול הזמן. במהלך חייו עבד תמיר בין היתר במשרד ראש הממשלה וכיהן בתפקידים בכירים בתחום ניתוח וניהול סיכונים והאנליזה בחברות פיננסיות נוספות.

ארגונים רבים ואנשים פרטיים נעזרים בסיוע שלו כדי שיוכלו לבצע את מה שחשוב להם באמת, ולהגיע ליעדים שהציבו לעצמם ותכל'ס להיות מאושרים יותר.

הסדנא הקרובה של תמיר תתקיים ביום שלישי בערב, ב' שבט (08.01.19) ותימשך כשעה וחצי. במחיר מוזל של 50 ₪ בלבד, אז למה אתם מחכים? רוצו להירשם כאן.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 22 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד