בע"ה י"ז תמוז תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

איטום גגות מחיר - המידע המלא

התקופה הטובה ביותר לאטום את הגג שלכם היא לפני הגעת החורף. בימים גשומים יהיה מורכב יותר להגיע לתוצאות מדויקות וכמו כן, המחירים עולים בהשוואה לאיטום במהלך חודשי הקיץ. יש לא מעט שיטות איטום, אשר כל אחד משיטות האיטום צריכה להיות בהתאמה מוחלטת לגג שלכם.

  • כ"ג תשרי תשפ"ד - 16:38 08/10/2023
גודל: א א א
איטום טל
איטום טל

קבלן איטום מקצועי שוקל את כל האופציות לפני שהוא מבצע את העבודה, ולאחר מכן מגיש לכם הצעת מחיר. ריכזנו לכם את כל המידע הנוגע למחיר של איטום גגות.

מה משפיע על מחיר איטום גגות?

יש מספר גורמים שמשפיעים אל מחיר איטום גגות:

  1. תזמון - הגורם הראשון הוא הזמן בו אתם בוחרים לאטום את הגג שלכם. מטבע הדברים, הזמן הנכון ביותר לאטום את הגג הוא לפני "הפגיעה" עצמה, משמע לפני החורף שם הנזילות יופיעו בתדירות גבוהה יותר. ככל שאתם תבחרו לאטום את הגגות בזמן הגשם - חורף, כך הסבירות שהמחיר תעלה גדלה. במהלך החורף תהליך האיטום מורכב יותר ודורש יותר זמן השקעה מקבלן האיטום, וכמו כן שימוש בחומרי איטום ייחודיים. 

  2. גישה - עד כמה הגישה לגג שלכם נוחה? כאשר מדובר על גג רעפים או מקומות בהם הגישה לגג מורכבת יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר. יש מספר דברים שעשויים להשפיע על המורכבות להגיע לגג או לבצע את תהליך האיטום בצורה מוחלטת על כל הגג. הדוגמה הבולטת ביותר היא ביצוע איטום על גגות עמוסים. גגות רבים עמוסים בדודי שמש, מזגנים ועוד אובייקטים שונים שיש להסיר אותם בתהליך האיטום. לצערנו, יש קבלני איטום שלא עובדים לפי התהליך הזה ולכן האיטום לא מבוצע כראוי.

  3. חומרי איטום - קיימים סוגים שונים של חומרי איטום, השוני בא לידי ביטוי לפי שלושה נושאים שונים: חומרים ביטומניים, חומרים אקריליים וחומרים פוליאוריטניים. מה שחשוב לדעת הוא שאי אפשר ליישם שכבת איטום מחומר אחד על חומר שני. במילים אחרות, אם קיימת שכבת איטום ישנה מסוג ביטומני לדוגמה, קבלן האיטום לא יוכל לבצע שכבה מסוג אחר מכיוון שחומרים אלו דוחים אחד את השני. חשוב לציין, זפת מתקשר לחומרים ביטומניים ולכן, במקרה כזה אם תרצו ליישם יריעות ביטומניות על גבי זפת תוכלו לעשות זאת. לכל חומר איטום יש את התמחור שלו.

  4. גודל - מה השטח עליו יבצע בעל המקצוע את שכבת האיטום? ככל שמדובר על משטח גדול יותר כך המחיר למ"ר יהיה נמוך מטבע הדברים. עם זאת, יש גגות עם גדלים מסוימים שאינם מתאימים לסוג כזה או אחר של איטום. לדוגמה, על גגות קטנים לא נוכל להתקין שכבת איטום של יריעות ביטומניות ובמקרה כזה נשתמש בזפת או חומרים אקריליים. 

איטום גגות מחיר לפי חומר איטום:

ריכזנו לפניכם טבלה שממחישה את הבדלי המחירים בין כל אחת משיטות האיטום השונות:

חשוב לציין שהמחירים משתנים גם בהתאם לבעל המקצוע עצמו. אנחנו היינו חושדים במחירים נמוכים משמעותית מהמחירים שציינו, וכמו כל נזהרים ממחירים גבוהים יותר מטווח המחירים שצוינו. 


 


 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 5 מהשבוע האחרון