בע"ה י"א אייר תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

איך לארוז חפצים שבירים לפני הובלה

  • תוכן שיווקי
  • כ"ב ניסן תשפ"א - 08:53 04/04/2021
גודל: א א א

אם אתם עוברים דירה בקרוב, אתם בוודאי יודעים שאחד המשימות המורכבות ביותר העומדות על הפרק בתהליך המעבר היא: אריזת תכולת הדירה שלכם. לא פעם, שלב האריזה מגיע כבר בשלב שעברתם תהליך ארוך ולא קל הכולל את שלב חיפוש הדירה, חתימה על חוזה ועוד וכל כן, יתכן מאוד שאתם מותשים. יחד עם זאת, חשוב מאוד שתזכרו שאריזת תכולת הדירה שלכם חייבת להתבצע בצורה הטובה ביותר, תוך מתן תשומת לב לאופן האריזה המתאים לכל סוג של ציוד. אריזה נכונה של רכוש תסייע לכם לשמור על החפצים שלכם בזמן הובלה וכן תימנע מצבים שבו חפצים עדינים ישברו או יינזקו באופן כלשהו.

אריזת חפצים שבירים- כיצד?

ישנם כמה פרמטרים שחשוב לשים עליהם דגש טרם אורזים חפצים שבירים כגון: כלי זכוכית וזאת בכדי לשמור עליהם בתהליך ההובלה.  חשוב מאוד שלא לארוז את כלי הזכוכית זה לצד זה שכן, אריזה שכזאת מותירה פעמים רבות פערים וחללים בין הכלים. הפערים מאפשרים תנודות במהלך ההובלה והכלים יכולים להישבר. כדאי לשלב בין כלי לכלי שאתם אורזים בדים כלשהם שלא יאפשרו מגע בין כלי לכלי גם במהלך טלטלות הנסיעה וכך ישמרו עליהם שלמים.

עטיפה של חפצים שבירים

ניתן לרכוש עטיפה מיוחדת או דבק מיוחד שבאמצעותם ניתן לעטוף את החפצים השבירים. לא פעם חברות הובלות יציעו לכם לרכוש את העטיפות המיוחדות שיכולות לשמור על החפצים השבירים שלכם. לכן, טרם אתם אורזים את החפצים השבירים, בדקו היטב היכן ניתן להשיג את הדבק או העטיפה המיוחדים ועטפו בצורה חכמה כל פריט ופריט הדורשים זאת.

סימון חפצים שבירים

הדבר החשוב ביותר שיש לעשות כאשר אורזים חפצים שבירים הוא לסמן את הארגזים שבהם הם מצויים בצורה ברורה. בכל ארגז שבו ארזתם כלי זכוכית או כל חפצים אחרים עדינים שיכולים להישבר, יש לכתוב בטוש, ברור ומודגש: "שביר". חברת הובלה מקצועית מבינה שבתהליך הובלת תכולת דירה יש צורך להוביל בין היתר גם חפצים שבירים ועל כן, היא תבדוק מראש איזה ארגזים מכילים את החפצים הללו, תמקם אותם בצורה נכונה ומתאימה ברכב ההובלה על מנת שהם פחות יושפעו מטלטלות הדרך וכמובן אנשי הצוות ירימו את הארגזים הללו בצורה זהירה.

חברה מובילה ומקצועית בשירותי אריזה והובלה

אם אתם מוצאים את עצמכם מתלבטים כיצד לארוז כל פריט בביתכם לרבות חפצים שבירים, אם אין לכם את הזמן את או הכוח לארוז את תכולת הדירה שלכם, חשוב שתדעו שכיום ישנן לא מעט חברות הובלות אשר מציעות שירותי הובלה הכוללים גם שירותי אריזת תכולת דירה. בחירת חברת הובלה מקצועית שעוסקת גם בתחום האריזה, תסייע לכם לקבל את תכולת ביתכם ארוזה בצורה המקצועית והבטוחה ביותר ומוכנה לקראת ההובלה. לכן, טרם אתם בוחרים חברת הובלות בירושלים שזמינה בכל שעה, כדאי שתבדקו האם היא מציעה גם שירותי אריזה מקצועיים.

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד