בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

איך לבחור מקרר גדול ופרקטי לבית?

  • תוכן שיווקי
  • כ"א כסלו תשפ"א - 11:57 07/12/2020
גודל: א א א

המקרר הוא אחד ממכשירי החשמל החשובים והמרכזיים ביותר בבית. בהחלט אפשר להבין בקלות מדוע הוא הפך למכשיר כל כך מהותי בחיינו, הרי בלעדיו לא היינו יכולים לרכוש מזון מבעוד מועד להמשך השבוע ואפילו לשמור בקירור את המאכלים שכבר בישלנו. בשל החשיבות שלו, רכישת מקרר היא החלטה שצריכה להיעשות בכובד ראש, תוך הבנה של צורכי הבית, במיוחד כאשר יש בבית מספר רב של נפשות. הנה הצעדים שכדאי לעקוב אחריהם לפני שאתם בוחרים מקרר חדש לבית שלכם.

מהם צורכי הבית?

מן הסתם מקרר המיועד לבית שמונה 4 נפשות לא יתאים לבית שמונה 10 נפשות. לכן, מומלץ לוודא מראש שאתם יודעים איזה נפח מקרר מתאים לתכולת המזון שאתם רוכשים בדרך קבע. עוד התאמה שכדאי לבחון תלויה במבנה המקרר.

מבנה המקרר הנפוץ ביותר עבור משפחות הוא מקרר עם מקפיא עליון. במקרר מסוג זה הגישה למקפיא אומנם נוחה יותר, אך הגישה למדפים התחתונים נוחה פחות. יחד עם זאת, אחת הסיבות שהופכות את סוג המקרר הזה לפופולרי זו העובדה שצריכת החשמל שלו נמוכה יותר.

בנוסף, מקרר עם מקפיא עליון לא יתאים למשפחה גדולה משום שגודל המקפיא אינו גדול דיו. מקרר שמבנהו דלת לצד דלת הוא בעל מקפיא גדול הרבה יותר, מבלי שהמקרר עצמו יתפוס מקום גדול במיוחד בחלל המטבח.

הגדרת תקציב

מחיר המקרר ישתנה בהתאם לנפח הקיבולת שלו, גודלו ותוספות טכנולוגיות כמו מדפים מתכווננים, מסך תצוגה ופיקוד שבת אוטומטי. כדאי להגדיר מראש את התקציב שביכולתכם להשקיע ברכישת המקרר כדאי למקד את החיפוש שלכם. בעת תכנון התקציב קחו בחשבון פריסה לתשלומים, עלות משלוח ועלות משוערת של צריכת חשמל.

התאמה לחלל המטבח

אין כל הכרח שהמקרר החדש יעמוד במקומו של המקרר הישן. נסו להבין האם ניתן למקם את המקרר החדש בצורה כזו שתאפשר לכם רכישה של מקרר גדול יותר. שימו לב שיש להשאיר מרווח של מספר סנטימטרים בין שני צידי המקרר כדי לאפשר אוורור. אם אתם מודאגים מכיוון פתיחת הדלת של המקרר החדש, דעו שבמרבית הדגמים אפשר לשנות את כיוון פתיחת הדלת.

מקרר לשומרי שבת

במקררים שבהם אין פיקוד שבת אוטומטי, בכל פעם שאנו פותחים וסוגרים את דלתות המקרר והמקפיא, הדבר משפיע על מערכת החשמל בצורה שוות ערך להפעלת מכשיר חשמלי בשבת. כדי להימנע מכך יש לוודא שיש במקרר החדש פיקוד שבת אוטומטי אשר מבטל את השפעת פתיחת וסגירת הדלת על הנעת פעולות חשמליות.

רכישה ממקור אמין

רכישת מקרר גדול ואיכותי עשויה להגיע למחירים גבוהים מאוד. כדי להיות בטוחים שההשקעה שלכם נעשית בחוכמה, בדקו את המקום שבו אתם מעוניינים לרכוש את המקרר, כמו גם את הביקורות על הצרכן והדגם שברצונכם לרכוש.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד