בע"ה ב' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אילו סוגי הדברות ישנם ומה ההבדלים

  • תוכן שיווקי
  • ג' כסלו תשפ"א - 11:59 19/11/2020
גודל: א א א

במאמר הבא תקבלו את כל המידע החשוב אודות סוגי ההדברות השונות המוצעות כיום וזאת בכדי שתוכלו לבחור את סוג ההדברה הרלוונטי לכם בעת הצורך. המאמר ידון בהדברות השונות ובהתאמה של כל אחת מהן לסוגי המזיקים השונים שניתן למצוא לעיתים קרובות בבתים פרטיים. אם אתם מתמודדים עם מזיקים שונים בביתכם ואתם תוהים מהי ההדברה המתאימה עבור מיגור המזיקים שבביתכם באופן הרמטי, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא

מזיקים שונים מופיעים בבתים פרטיים בעיקר בעונת הקיץ, אך לא רק. הופעת מזיקים שונים בבית היא לא תופעה נעימה כלל. מדובר על תופעה שפוגעת הן באסתטיקה של הבית עצמו, הן באורח החיים של בני הבית ולא פעם, היא יכולה לפגוע גם בבריאותם של בני הבית. לכן, בכל מקרה שבו ישנם מזיקים בבית, יש צורך לבחור מדביר מקצועי שיציע לכם סוגי הדברות שונים הרלוונטיים עבור המזיקים המצויים בביתכם. לאחר שהמדביר יסביר לכם אודות ההדברות השונות, תוכלו לבחור את ההדברה המתאימה ביותר מבחינתכם.

סוגים שונים של הדברות

בעבר, מרבית ההדברות התבססו על שימוש בחומרים כימיים שהיו רעילים לבעלי חיים ובשימוש במינון משמעותי מדי, יכלו לסכן גם בני אדם. העובדה שכל ההדברות שהוצעו בעבר התבססו על חומרי ריסוס כימיים, גרמה ללא מעט אנשים לחפש פתרונות אחרים לצורך העלמת המזיקים מביתם וזאת בשל העובדה שהם חששו שביצוע ההדברה הכימית בביתם תסכן את בריאותם. כיום, מלבד ההדברה הכימית ניתן למצוא סוגי הדברות נוספים, כך שכל אדם יכול לבחור את ההדברה המתאימה לו ביותר. אז איזה הדברות ניתן למצוא כיום?

  1. הדברה ראשונה היא כמובן ההדברה הכימית,  מדובר על שיטת ריסוס של חומר כימי אשר מצליח להשמיד אחוזים גבוהים מהמזיקים השונים. יחד עם זאת, כאמור, מדובר על חומר שיכול להיות מסוכן לבני אדם כאשר מרססים במינון גבוה מדי. ההדברה הכימית דורשת מדיירי הבית לצאת לכמה שעות מחוץ לבית ולאחר ההדברה לנקות את הבית באופן יסודי ולאוורר אותו היטב.

  2. הדברה שניה היא הדברה ירוקה. מדובר על הדברה ידידותית לסביבה. ההדברה מתבססת על חומרי הדברה שמפוגגים מהר. יחד עם זאת, לא פעם גם במסגרת הדברה ירוקה עדיין משתמשים בחומרים מסוכנים, אלא שבניגוד להדברה הכימית, החומרים מתפוגגים תוך פרק זמן קצר ולכן מהווים פחות סיכון הן לבני אדם והן לאיכות הסביבה. לעיתים הדברה ירוקה תתבסס על חומרים טבעיים בלבד, אולם לא תמיד הדברה ירוקה המבוססת על חומרים טבעיים, תביא את אותה התוצאה של הדברה כימית.

  3. סוג הדברה נוסף הוא הדברה המתבצעת באמצעות אמצעים ביתיים וטבעיים. מדובר על הדברה אשר מבוססת אך ורק על חומרים טבעיים והיא רלוונטית עבור כל אדם שחושש להשתמש בחומרים שיש בהם סיכון כלשהו.

  4. סוג נוסף של הדברה הוא הדברה ביולוגית. מדובר על הדברת מזיקים ללא חומרי הדברה אלא באמצעות תהליך ביולוגי כזה או אחר.

  5. הדברה נוספת היא ההדברה האלקטרונית. מדובר על הדברה המתבצעת באמצעות מכשירים מיוחדים שפועלים על שידור תדרים גבוהים מאוד. מדובר על תדרים שבני אדם אינם יכולים לשמוע כי הם לא בטווח השמיעה שלהם, אך לא מעט מזיקים יכולים לשמוע את התדר המדובר והוא נשמע להם מאוד צורם ולכן, הוא מזמן את האזור שבו נשמע התדר כאזור שלא כדאי להתקרב אליו וכך המזיקים עוזבים את המקום שבו נשמע התדר המדובר.

בכדי לבחור את שיטת ההדברה הנכונה והמתאימה לכם, חשוב מאוד שתבחרו מדביר מקצועי ומנוסה בכל שיטות ההדברה. מדביר מעין זה יוכל לסייע לכם לבחור את שיטת ההדברה המתאימה לכם בהתאם למזיקים שיש בביתכם ובהתאם לכל פרמטר אחר שיש לתת עליו את הדעת.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


12 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 96 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד