בע"ה ד' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
סיפור אישי מרתק.

בחור הישיבה שהפך לאחד מגדולי יזמי הנדל"ן ביו"ש

לרגל יום העצמאות, חברת עוגנים-דביר: בית להשקעות נדל"ן כחול לבן מזמינה אתכם להרצאת זום מרתקת מאת גבריאל (גגו) קלוגמן בסיפור אישי על האתגרים הכרוכים ביזמות נדל"ן ביו"ש.

  • תוכן שיווקי
  • א' אייר תשפ"א - 13:59 13/04/2021
גודל: א א א
(שטורסטוק)
(שטורסטוק)

על אהבת ארץ ישראל למד גבריאל (גגו) עוד באורוגוואי, בהיותו ילד. בגיל 17 עלה לארץ, למד בישיבה התיכונית "נתיב מאיר", בישיבת ההסדר "מעלות" ושירת כקצין בנח"ל.

לאחר שחרורו החל לעסוק בסחר ביהלומים ועם ההון שצבר פנה לענף הנדל"ן למגורים, תחילה בגבולות ישראל הקטנה ומשם ליהודה ושומרון.

"לבנייה ביו"ש יש אתגרים משלה" אומר גגו, "אבל הביורוקרטיה הרבה יותר יעילה, המועצות בד"כ ידידותיות ליזמים, דבר שלא חווינו בכפ"ס, רמת גן או רעננה למשל. ככול שעובר הזמן יו"ש משנה צורה והופכת, מבחינת היזם, מ"בעייתית" לכדאית, במיוחד מבחינה כלכלית. אבל עדיין, מי שרוצה לבנות בקנה מידה גדול ביו"ש צריך הרבה סבלנות, כל השחקנים מוכרים וכולם מחפשים את העסקאות הטובות."

"מדברים הרבה על חשיבות הבנייה לגובה ביו"ש" אומר משה אייל, מנכ"ל עוגנים-דביר, "אבל אתה בפרויקטים שלך, לקחת את זה צעד אחד קדימה".

"זה לגמרי נכון, אנשים לא מבינים את החשיבות של העניין הזה. אם רוצים לעבור את המיליון תושבים ביו"ש זו הדרך הקצרה ביותר להגיע לשם. זה עניין אסטרטגי, יש הרבה מאוד אנשים שמוכנים לעשות ציונות בתנאי שזה יהיה נוח ובנוי בדיוק בסטנדרטים ובסגנון שהם מכירים מפ"ת, רעננה או כפ"ס וזה אחד הדברים שאנו משתדלים לעשות. אספקט אחר ולא פחות חשוב הוא שיותר קשה פוליטית-תפיסתית לפנות מתחמי מגורים רבי-קומות מעל מרכזים מסחריים אזוריים מאשר צמודי קרקע מפוזרים."

את סיפורו האישי יעביר גבריאל (גגו) קלוגמן לחברי מועדון המשקיעים של עוגנים-דביר: בית להשקעות נדל"ן כחול לבן, ביום חמישי הקרוב, מוצאי יום העצמאות, בשעה 20:30 ב"זום". בהרצאה יסקור גגו את הדרך שעשה, הטעויות, הכישלונות וההצלחות, ויענה לשאלות הצופים.

להצטרפות ללא עלות למועדון וקבלת קישור לצפייה ביום חמישי הקרוב יחד עם הקלטת האירוע למייל שלכם לחצו כאן.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 323 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד