בע"ה ד' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

דרך מדבירים פלוס ניתן למצוא מדבירים בכל הארץ

  • תוכן שיווקי
  • י"ב אייר תש"פ - 14:08 06/05/2020
גודל: א א א

אין דבר יותר מציק, לפעמים אפילו מסוכן, מאשר חדירת מזיקים שונים לבית. מחפשים מדביר מוסמך ומומלץ, שמגיע אליכם עם פתרונות הדברה מדויקים, אולי גם אקולוגיים? אנחנו ממליצים לכם קודם כל לערוך השוואת מחירים בין מדבירים בכל הארץ. איפה עושים את זה?

אין ספק, כשמזיקים כלשהם מתלבשים על הבית, הבית בצרה. קצב ההתרבות של פשפשים, פרעושים, נמלים, תיקנים, חולד, עכברים ועוד כהנה וכהנה יצורים בעייתיים – הוא אדיר! לכן, אם נתקלתם בתחילתה של תופעת חדירת מזיקים לביתכם, יהיה חשוב לאתר מדביר מוסמך ומומלץ כמה שיותר מהר. אל תמתינו, בדקו עוד כיום השוואת מחירים בין מדבירים בארץ, ככה אתם עומדים לעשות את זה:

מדבירים פלוס מחזיר את ביתכם לשליטתכם!

איבדתם שליטה על הבית ויש מזיקים שמתרוצצים בכל מקום? מדבירים פלוס הוא פורטל הדברות, למעשה פורטל ההדברה הכי גדול בארץ. אתם מוזמנים להכיר את כל הדרכים לאתר הדברה בכל הארץ ובכל פינה. צריכים הרחקת יונים באזורכם? אולי הדברת מסעדות ובתי קפה? בין אם ככה או ככה, קודם כל נכנסים לפורטל מדבירים פלוס ועושים את הדבר הבא:

אתם משאירים את פנייתכם באתר מדבירים פלוס, משהו בסגנון הבא: "אני צריך לוכד נחשים באזור נתניה כמה שיותר מהר". אפשר גם: "אני צריך הדברת ג'וקים בתל אביב דחוף". לאחר שתשאירו את פנייתכם, הפורטל יבצע סינון וחיפוש של מדבירים בכל האזורים הארץ. אתם ממתינים מספר דקות, מקבלים עד 3 הצעות לנייד שלכם ונהנים מחיסכון בזמן, בכסף ובאנרגיה.

שיטות הדברה: מתי, למה ואיך מדבירים בית ומסעדה?

חשוב להבין, לא תמיד ישנה האפשרות להשתמש בחומרי הדברה אקולוגיים, מה שנקרא "חומרי הדברה ידידותיים לאדם ולעלי חיים". בעוד שמזיקים מסוימים יצריכו הדברה רעילה שתצריך ממכם את עזיבת המקום או הבית, מזיקים אחרים ניתנים להדברה באמצעות חומרי הדברה ירוקים (אקולוגיים).

בכל מקרה, הדברת מסעדה שונה במהותה מהדברה בבית. הדברת בתי קפה ומסעדות בדרך כלל תצריך מהמדביר להשתמש בקוביות רעל, שמפוזרות בכל מיני מיקומים אסטרטגיים בבית העסק. כמובן שלא יהיה מומלץ להשתמש בריסוס שגם יפגע במזון בעסק וגם יבריח לקוחות.

אילו סוגי הדברות אפשר למצוא דרך מדבירים פלוס?

בעידננו המתקדם, ניתן לטפל כמעט בכל סוגי המזיקים. שימו לב, בכל מקרה, הדברה היא בניגוד לחוק, אלא אם כן הבנאדם הוסמך להתעסק ולעסוק בחומרי הדברה. בין אם יש צורך להדביר חולד, עכברים או כל מזיק אחר, עליכם לוודא כי המדביר מחזיק בהסמכה הנדרשת עבור כך.

דרך פורטל מדבירים פלוס אתם יכולים למצוא הדברות בכל הארץ, לברר אזורי פעילות של מדבירים מומלצים ומוסמכים, להנות משירות של מצא מדביר בכל הארץ ועוד. תוכלו להרחיק יונים, להדביר עכברים, חולדות, ללכוד נחשים, להדביר פשפשי מיטה, הדברת נמלי אש, הדברות פרעושים ועוד.

בהצלחה!

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 26 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד