בע"ה ט"ו תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

החלפת מצבר עד הבית בזמן הקורונה

  • תוכן שיווקי
  • ל' סיון תש"פ - 06:51 22/06/2020
גודל: א א א
(פריפיק)
(פריפיק)

להיתקע עם הרכב זו צרה צרורה, במיוחד בזמנים בהם משתוללת מגיפה מדבקת שמונעת מאיתנו את היכולת להסתובב בחופשיות בחוץ. אם עד היום החלפת מצבר הסתכמה בקפיצה למוסך והתקנה של מצבר חדש, היום המצב הזה מאוד מסורבל ולא נוח מאי פעם עם תקנות התו הסגול של משרד הבריאות.

כל היתרונות בהחלפת מצבר עד הבית

שירות החלפת מצבר עד הבית של מאור מצברים הוא הפתרון האולטימטיבי לימי חירום וגם לימי שגרה. אבל רגע לפני שנצלול ליתרונות האלו, נשמח לשתף אותך במידע שיעזור לך להתכונן טוב יותר להחלפת המצבר וכך למנוע מצב בו הרכב, היום והתכנונים שלך נתקעים בהפתעה.

איך אפשר לזהות סימנים מוקדמים לכך שהמצבר אוטוטו נגמר?

הדרך הטובה ביותר לחסוך בעלויות המצבר היא זיהוי מוקדם של תקלות והחלפה של מצבר בזמנים הנוחים לך. המצב הזה מאפשר לך להשוות בין מחירי מצברים, למצוא סוכנויות מצברים בסביבה שלך או לתאם החלפת מצבר עד הבית במחירים נוחים.

ניסיונות הנעה כושלים
תפקידו של המצבר הוא לייצר ולספק חשמל לכל חלקי הרכב החשמליים, כולל חלק אחד ייחודי שאחראי על הנעת הרכב – הסטרטר. תפקידו של הסטרטר הוא לקחת את הניצוץ החשמלי מהמצבר ולגרום למנוע להסתובב סיבוב אחד מלא באמצעות חשמל ובכך להתניע ולעבור לבנזין. אם הרכב שלך לא מניע בניסיון הראשון, ככל הנראה שהמצבר אשם, אבל לא רק ולכן כדאי לבדוק אותו אצל חשמלאי רכב.

רעשי תקתוק מכיוון המנוע
מצבר חדש ואיכותי צריך לספק לך נסיעה חלקה הן מבחינת ביצועים והן מבחינת רעש. אם התחלת לשמוע רעשי תקתוק מוזרים מכיוון המנוע, אפשר להירגע כי המנוע בסדר גמור ודווקא המצבר צריך איבחון.

מערכות חשמל עייפות
כלל מוצרי החשמל של האוטו ניזונים מהחשמל שהמצבר מפיק כי הוא בעצם הסוללה של הרכב. אם זיהית עייפות מסויימת ברכיבי החשמל של הרכב כלומר חלונות שעולים ויורדים לאט מדי, אורות עמומים, צופר חלש ומזגן שהתחיל לזייף, מומלץ להתייעץ עם מומחי מצברים שיאבחנו את מצב המצבר יחד איתך וימליצו לך על פעולות להמשך.

איך לשמור על המצבר לאורך זמן?

רכשת מצבר חדש ועכשיו הוא מתחיל את מעגל החיים שלו אצלך. באמצעות מספר פעולות פשוטות ניתן לשמור על המצבר ולהאריך את חייו! רוצה לדעת איך? בבקשה:

  • ניקוי קורוזיה
    עם הזמן תתחיל להצטבר מן אבקה לבנה סביב הקטבים של המצבר. אבקה זו נוצרת בגלל פגעי מזג האוויר ולאט לאט היא מתחילה לחבל באספקת החשמל התקנית למצבר. ניקוי שלה על ידי שפיכת מים רותחים וייבושם תעזור בהחלט לשמור על המצבר שלך תקין לאורך זמן ארוך יותר.
  • חניית הרכב בצל
    הקיץ הישראלי והשמש שלו בפרט מעמיסים מאוד על המצבר ויכולים לקצר את חייו משמעותית.

כמה עולה שירות החלפת מצבר עד הבית?
יש לדעת שמחיר המצבר משתנה בין מותג המצברים שתבחרו ולפי סוג הרכב שלכם. המומחיות של מאור מצברים היא למצוא ולהתאים מצבר מדויק עבור הרכב שלך, כך המצבר יחזיק הרבה יותר זמן וההשקעה שלך במצבר תשתלם במיוחד. השירות של מאור מאפשר לך להחליף מצבר בצורה הקלה, הנינוחה והמשתלמת ביותר, מבלי לזוז מכיסא הנהג!

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד