בע"ה ה' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כמה עולה הובלה כולל פירוק והרכבה של ארון עם המובילים בישראל

  • תוכן שיווקי
  • כ"ז אייר תש"פ - 12:12 21/05/2020
גודל: א א א

מצאתם ארון יד שנייה במחיר אטרקטיבי מאוד? קניתם חדש ואתם רוצים להוביל אותו עם אנשי מקצוע מיומנים? צריכים להעביר ארון ממקום אחד לשני (למשל מדירת ההורים לדירה שכורה)? הובלת ארון הוא שירות זמין וזול, במיוחד אם מבצעים סקר שוק נכון. חשוב מאוד לבחון גם את הניסיון של אנשי המקצוע שמציעים לעזור לכם.

מחירי הובלות ארונות לפי מספר דלתות

עלות הובלת ארונות נקבעת בעיקר לפי הגודל שלהם. מאחר שהגובה הוא ברוב המקרים סטנדרטי, הפרמטר המשפיע ביותר הוא מספר הדלתות.

עבור הובלה של ארון הזזה עם 2 דלתות תתבקשו לשלם בדרך כלל 300 עד 500 ש"ח. אם לארון ההזזה יש 3 דלתות המחיר ההתחלתי הוא 400 ש"ח והמקסימום הוא 500-550 ש"ח. ארונות "רגילים", כלומר כאלה שהדלתות שלהם נפתחות על ציר, כלפי חוץ, אפשר להוביל במחירים אפילו מעט זולים יותר: ארון של דלת אחת ב-200-250 ש"ח, ארונות בעלי 2 דלתות ב-200-300 ש"ח, ארונות עם 3 דלתות ב-300-350 ש"ח, ארונות 4 דלתות ניתן להוביל תמורת 350-400 ש"ח ואפילו ארונות גדולים מאוד עם 5 דלתות תוכלו להעביר ממקום אחד לשני בסכום של עד 500 ש"ח.

העלות של הובלה של ארון שירות היא כ-200 ש"ח.

אילו פרמטרים נוספים משפיעים על עלות ההובלה?

על-מנת לספק הצעת מחיר קונקרטית, מובילי ארונות יבקשו לדעת גם מהי נקודת המוצא ומהו היעד - וליתר דיוק מהו המרחק של הנסיעה הנדרשת. ברוב המקרים ההובלות הן למרחקים קצרים - מן הסתם מי שרוצה ארון חדש וגר באשקלון לא יקנה אותו בחיפה, ולהפך - ולכן המרחק לא מייקר את המחיר.

פרמטר חשוב יותר הוא נוחות ההעמסה של הארון והפריקה שלו כשמגיעים ליעד. במקומות שיש בהם מעלית וגישה נוחה לרכב ההובלות, המחיר יהיה בקצה הנמוך של הטווח, וכשיש קשיי נגישות בקצה העליון.

האם המחיר כולל פירוק והרכבה ועל מה עוד חשוב להקפיד?

הצעת המחיר שתקבלו מתייחסת לפירוק, הובלה והרכבת ארון. כדאי כמובן לוודא זאת מראש, בכתב, כדי לא להשאיר מקום לאי הבנות ול"הפתעות" בזמן שהמובילים כבר אצלכם. כשמקפידים לעבוד עם חברה רצינית ולא עם חאפרים, תוכלו לדעת בוודאות שהעלות שסוכמה היא סופית.

זהו גם הדגש העיקרי בהיבט המקצועי של ההובלה. לכאורה פירוק ארון הוא פעולה פשוטה, אבל כל טעות ולו הקלה ביותר בדרך עלולה לגרום לנזק ולמנוע מכם להרכיב אותו - ובעצם למנוע מכם שימוש יעיל ומיטבי בשטחה אחסון. בהתאם מומלץ להשאיר את הפירוק וגם את ההרכבה לאנשי מקצוע מנוסים.

דגש נוסף לגבי איך להוביל ארון הוא עיטוף מוקפד של כל החלקים, כך שהם לא ישתפשפו או ייפגעו במהלך ההעמסה או הפריקה, וגם לא בזמן הנסיעה. מעבר לפגם האסתטי שעלול להיגרם אם לא מקפידים על כך, מצב שבו חלק מסוים מתעקם עלול למנוע סגירה של דלת, הנחת מגירות במקום, הצבת מדפים וכו'. עבודה מסודרת של מובילים מקצועיים כוללת גם איסוף של כל החלקים הקטנים לתוך שקית נפרדת כדי ששום מרכיב לא ילך לאיבוד.

המאמר באדיבות חברת המובילים בישראל – הובלות בפריסה ארצית

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד