בע"ה ט' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כמה עולה להזמין לוכד חולדות מקצועי

  • תוכן שיווקי
  • ח' סיון תש"פ - 17:37 31/05/2020
גודל: א א א
(פריפיק)
(פריפיק)

אף אחד לא אוהב לגלות חולדות אצלו בבית או בעסק. המכרסמים הגדולים יחסית - האורך של החולדה מגיע ל-30-40 ס"מ ביחד עם הזנב - מפזרים גללים, מכרסמים מזון וגם פריטים אחרים ועלולים אפילו להעביר מחלות. בנוסף הם מייצרים אצל בני הבית או העובדים בעסק רתיעה אינסטינקטיבית ומן הסתם פוגמים באיכות החיים או בתקינות סביבת העבודה. כשמחפשים לוכד חולדות מקצועי, אחד השיקולים המרכזיים הוא המחיר, וכדאי לדעת כיצד הוא נקבע.

טווח המחירים המקובל ללכידת חולדות

לכידת חולדה היא פעולה מורכבת יחסית, שכן מדובר בבעל חיים אינטליגנטי ובעל יכולת הישרדות גבוהה. טווח המחירים של הלוכדים המנוסים הוא החל מ-200 ש"ח ועד 600-650 ש"ח, בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל מקרה.

כמו בכל שירות אחר, מומלץ לבצע סקר שוק. במקביל חשוב לא להתפתות בהכרח להצעה הזולה ביותר, אלא לבחון גם את הניסיון ואת המקצועיות של הלוכדים השונים - כדי להבטיח סילוק מהיר ויעיל של החולדה ואת החזרת השלווה לחיים שלכם.

מהם הפרמטרים שמשפיעים על מחיר הלכידה?

הפרמטר המרכזי בקביעת מחיר לכידת החולדה הוא מידת המורכבות של הפעולה. אם למשל המכרסם נמצא במחסן גדול ועמוס בציוד או סחורה, או כשיש סימנים מובהקים לנוכחות של מספר חולדות, המחיר יהיה קרוב יותר לסכום הגבוה.

עוד גורם הוא הדחיפות. אם נתקלתם במכרסם האפור/חום/שחור בסוף השבוע ואתם רוצים להיפטר ממנו מיד, בלי לחכות ליום ראשון, הפתרון הוא כמובן לוכד חולדות שזמין 24 שעות (אפשר להזמין פה בכל שעה) - וגם במצב זה תשלמו את הסכום שבקצה הגבוה של הסקאלה.

השיטות השונות להעלמת המטרד

גם שיטת הלכידה שנבחרת לצורך החזרת השקט הנפשי שלכם משפיעה על המחיר. ישנן 5 דרכים להיפטר מהחולדה:

1. מלכודת דבק - שיטה שנחשבת לא יעילה כי בחלק מהמקרים החולדה מצליחה להשתחרר מהדבק, וגם לא הומאנית כי אם המכרסם לא מצליח להשתחרר הוא מת לאט ובייסורים.

2. מלכודת קפיץ - כשהחולדה דורכת על פס שנמצא בקדמת המלכודת נסגר עליה קפיץ עוצמתי והיא מתה מיד.

3. מלכודת חשמלית - שיטה נוספת שהורגת את החולדה במקום.

4. מלכודת כלוב - הדרך ההומנית ביותר להיפטר מהחולדה, כשבמקרה זה הלוכד חוזר אחרי שהמכרסם נכלא בכלוב, לוקח אותו ומשחרר את בעל החיים בשטח פתוח הרחק מבתים ועסקים.

5. רעל - בדרך זו החולדה לא מתה מיד. בהתאם התוצאה עלולה להיות פגר במקום נסתר מהעין, וחשוב לקחת זאת בחשבון.

בכל מקרה חשוב לבחור לוכד חולדות שנותן אחריות.

למה לא כדאי לנסות לתפוס את החולדה לבד?

עלות הכלובים השונים נמוכה מהעלות של הגעת לוכד חולדות מומלץ. למרות זאת, לא כדאי לנסות לתפוס את האורחת הלא רצויה בלי עזרת איש מקצוע. הסיבה לכך היא שמכרסמים הם בעלי חיים אינטליגנטים ושרדנים, ולכן הצבה לא נכונה של המלכודת תהפוך אותה ללא אפקטיבית. בנוסף החולדה תזהה את הסכנה ותיזהר כפליים, ועדיין תישאר אצלכם בבית או בעסק. עוד סיבה לכדאיות הקריאה ללוכד מקצוען היא כדי שלא תצטרכו לפנות בעצמכם את הגופה, אם בחרתם במלכודת קפיץ או חשמלית, וכדי לחסוך זמן במקרה של מלכודת כלוב.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 34 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד