בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

למה להזמין הובלת דירה מאתר מובילים בהובלות

  • תוכן שיווקי
  • א' סיון תש"פ - 15:59 24/05/2020
גודל: א א א

כל מי שעבר אי פעם דירה זוכר מן הסתם את החששות לפני השינוי המשמעותי. בעיקר ישנו מתח בלתי מבוטל סביב העברת התכולה, מהסיבה הפשוטה שלא מעט דברים עלולים להשתבש. על-מנת שיום המעבר יתנהל בצורה מוצלחת ונעימה, חשוב לבחור נכון חברת הובלת דירות - והמקום הנכון לעשות זאת הוא אתר מובילים בהובלות.

אמינות גבוהה במיוחד

הובלת דירה עלולה כאמור להפוך לסיוט. הסיבה העיקרית לכך היא שמדובר בענף שאין בו רגולציה אמיתית והפיקוח עליו כמעט ולא קיים. מובילים חאפרים עלולים לקבוע במקביל מספר עבודות ולכן להודיע ללקוח ערב לפני מועד המעבר שלא יוכלו להגיע (ובמקרים חמורים במיוחד פשוט לא להתייצב במועד שנקבע). מצב לא רצוי אחר הוא כשתוך כדי עבודה, הצעת המחיר שכבר סוכמה תופחת פתאום. כמובן שגם העמסה לא זהירה ו/או פריקה רשלנית של המשאית עלולות לגרום לנזקים כספיים משמעותיים.

בהתאם הדגש הראשון והמשמעותי מכולם הוא האמינות של החברה שמעבירה את התכולה. עם המובילים בהובלות שהנכס העיקרי שלה הוא המוניטין שצברה בשנים רבות של עבודה מקצועית, אתם יכולים להיות רגועים לגמרי.

זמינות מרבית

סיבה שנייה לבחירה הנ"ל היא הזמינות הגבוהה. הובלה של דירה הוא שירות מבוקש מאוד, במיוחד בקיץ. כדי שלא תצטרכו להתפשר לגבי המועד הספציפי של המעבר - שהרי כל פשרה עלולה לעלות לכם כסף (למשל עקב תשלום כפול של דמי שכירות) - כדאי להעדיף את החברות הוותיקות והמנוסות. בחברה שכזו מתבצע תגבור משמעותי של הצוותים לקראת העונה החמה ובמצבי עומס, כך שניתן להבטיח זמינות מרבית והתאמה מלאה לצרכים של כל לקוח.

השלמת כל פרויקט ביעילות ובמהירות

גם אחרי שנטרלנו את החשש מפני חאפרים והבטחנו תזמון אופטימלי, עדיין נשאר מעט לחץ. כל מי שעובר דירה רוצה לראות את עצמו בבית החדש, כשכל הרכוש שצבר לאורך השנים כבר נמצא שם והוא יכול להתחיל להתאקלם וליצור מציאות חיים חדשה ונעימה.

בהתאם שיקול נוסף בבחירה הוא המקצועיות של הצוות שמבצע את ההובלה. הובלת תכולת דירה היא פרויקט מורכב, ובפרט בבתים גדולים, ולכן נדרשת התנהלות יעילה. הבסיס להתנהלות שמבטיחה עבודה גם מהירה וגם זהירה הוא ניסיון, ותרגול רב בעבודת צוות - כשכל אחד יודע בדיוק מה התפקיד שלו וכולם מסונכרנים היטב, ניתן להשלים גם הובלות מורכבות בזמן קצר יחסית.

מחיר אטרקטיבי ואחריות מלאה

על-מנת להשלים שירות העברת דירות משתלם במיוחד, מובטחת לכם גם הצעת מחיר תחרותית להפליא - וכמובן כזו שלא תשתנה תוך כדי הובלה. חשוב מאוד לספק למובילים מראש את מלוא המידע הנחוץ להם, כדי שיידעו גם איך להיערך לעבודה וגם לתמחר אותה נכון. אחריות מלאה היא המרכיב האחרון בשקט הנפשי שלכם, ועוד כדאי לדעת שניתן לצרף להובלה עוד שירותים ובפרט אריזה ו/או אחסון.

מחפשים להוביל דירה? פנו לצוות של מובילים בהובלות: https://www.movers.org.il

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד