בע"ה ח' כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

למה להזמין שירות פינוי דירות מפינוי צ'יק צ'ק

  • תוכן שיווקי
  • ד' חשון תשפ"א - 10:03 22/10/2020
גודל: א א א

פינוי תכולה של דירה, גם קטנה יחסית וגם גדולה, עלול להפוך לפרויקט תובעני להפליא ואפילו מתסכל שגוזל זמן יקר מבעלי הדירה. לעומת זאת, כשמזמינים אנשי מקצוע מיומנים - תוך זמן קצר מאוד הנכס ריק מכל החפצים שאין בהם יותר צורך, ואפשר להשכיר אותו, למכור אותו או לגור בו בתנאים נוחים באמת. כשבוחרים במסלול השני, הקל והפשוט יותר, חשוב לבחור נכון חברה זמינה ואמינה, וכך להפיק מקסימום תועלת מהשירות.

כי פינוי הדירה הוא עבודה מאומצת יותר מכפי שזה נראה

כל אנשי המקצוע בתחום פינוי הדירות מכירים את המצב הזה: בעלי בית שיש בו תכולה מיותרת מחליטים שמדובר במשימה שאפשר לבצע גם בלי עזרת אנשי מקצוע. הם מתחילים בפינוי - ועד מהרה מגלים שגם אחרי עבודה קשה מאוד, עדיין נשארו בנכס אינספור חפצים, כולל כאלה כבדים במיוחד. בשלב הזה הם מבינים שבכל זאת כדאי להזמין חברה שזו המומחיות שלה, ואז הפינוי מושלם תוך זמן קצר.

באופן טבעי כדאי להקדים תרופה למכה להזמין שירות פינוי דירות עוד לפני שמסתבכים עם ניסיונות שווא. תמיד, אבל תמיד, פינוי הדירה מצריך הרבה יותר עבודה מכפי שזה נראה בהתחלה, גם כשמדובר על בית לא גדול במיוחד - ועוד כדאי לקחת בחשבון שזמן הוא משאב יקר ערך בימינו, וחבל לבזבז אותו.

כי בלי מיומנות מתאימה אתם עלולים להיפגע

פינוי תכולת דירה בלי ניסיון מתאים ובלי המיומנות הנדרשת לכך עלול לא "רק" להוביל לבזבוז זמן יקר, אלא גם לפגיעה פיזית משמעותית. במיוחד זה המצב אם יש בנכס חפצים גדולים, מסורבלים, כבדים, כאלה שכוללים חלקים חדים וכו'. פעולה שנראית קלה כשאיש מקצוע מבצע אותה עלולה להתגלות כהרבה פחות פשוטה כשאתם מנסים להשלים אותה, ובפרט אם מדובר במאמץ מתמשך והמון עבודה פיזית קשה.

כי עבודה לא מקצועית עלולה לגרום נזק לדירה ולבניין

במהלך פינוי דירה מוצאים ממנה הרבה מאוד פריטים. התנהלות לא זהירה, ואפילו רק לרגע אחד של חוסר תשומת לב, עלולה להסתיים בנזק למשקוף, לקיר, לחדר המדרגות של הבניין המשותף, למעלית, לגינה, לגדר וכו'. על-מנת להימנע מנזקים ומאי נעימות מול השכנים, מומלץ בחום למצוא חברה רצינית ומקצועית בתחום, כזו שגם מציעה ביטוח מלא על השירות - וכך לפנות את הנכס בראש שקט באמת.

איך לבחור נכון חברת פינוי תכולה?

האיכות החשובה ביותר של חברת פינוי תכולה, אחרי הניסיון כמובן, היא אמינות. כדאי לבחור חברה שיש לה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, והסיבה לכך היא שבמהלך הפינוי עשויים להתגלות חפצים או פריטים שאתם בכלל לא מודעים לקיומם - במקרים אלה מן הסתם תרצו שאנשי הצוות ישתפו אתכם בגילוי ויתייעצו אתכם מה לעשות (במיוחד כשחלק מהפריטים הם בעלי ערך רגשי, ובמיוחד כשמדובר על פינוי תכולה של דירה שהתקבלה בירושה).

איכות נוספת היא הזמינות, כדי שהנכס יהיה שמיש במהירות. חברת פינוי צ'יק צ'ק מתאפיינת גם באמינות וגם בזמינות, ומעל לכל במקצועיות.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד