בע"ה ט"ו תשרי תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מאווררים – כיצד בוחרים מאוורר לבית עסק

  • תוכן שיווקי
  • י"ג תשרי תשפ"א - 16:28 01/10/2020
גודל: א א א

בתי עסק רבים בישראל, מחזיקים ברשותם גם מזגנים וגם מאוורר תקרה. בפרט זה נכון כשמדובר על מסעדות, בתי קפה ובתי עסק אחרים שעובדים בשטח סגור ופתוח. זאת על מנת לאפשר ללקוחות שלהם ליהנות מבריזה נעימה גם בימים חמים.

כל מי שמעוניין לרכוש מאווררים לעסק שלו, יכול למצוא דוגמאות שונות. אלה נבדלות אחת מהשנייה בגודל, עיצוב וכן בפונקציות של המאוורר. על מנת לעשות את הבחירה הנכונה, צריך לאפיין נכון את הצרכים של בית העסק, על פי מאפיינים שונים.

מה היתרונות של מאווררים?

לפני שנסביר על המאפיינים ועל הדרך בה בוחרים מאווררים לבית עסק, צריך להבין מדוע זה חיוני ומה היתרונות של מאווררים על פני מערכות אחרות.

כשחושבים על מערכות מיזוג אוויר, מערכות שיכולות לייצר אוויר קריר ונעים, בין אם זה באמצעות פעולה של המנוע ובין אם זה באמצעות מוטות הכנפיים, כפי שיש למאווררים, אז נהוג להתייחס למזגנים מסוגים שונים, צ'ילרים, וכאמור מאווררי תקרה או מאווררים רגילים.

מאווררים יש להם יתרון עצום על פני המערכות האחרות, מאחר והן יכולות לעבוד גם בשטח סגור וגם בשטח פתוח, הן אינן תופסות נפח משמעותי (להבדיל מצ'ילרים) ואינן משנות את העיצוב של המקום, כמו כן, הן מייצרות אוויר נעים וכל זה בחסכון בהוצאות החשמל. לאורך זמן, אין ספק שמדובר ביתרונות עצומים עבור בית עסק, בכל תחום שהוא.

החיוניות של מאווררים לבתי עסק היא גבוהה, בוודאי אם מדובר בבית עסק שמפעיל שטח פתוח. למשל, אם מדובר במסעדה או בית קפה, סביר להניח שלקוחות אשר ירצו לשבת בשטח הפתוח, יתקשו לעשות זאת, אם לא יהיה פתרון לחום וללחות בחודשי הקיץ. לכן, חיוני שהמקום יפעיל מערכות שיספקו להם אוויר קר ונעים. מאווררי תקרה, כאמור, הם פתרון נהדר לשם כך.

כיצד בוחרים מאוורר לבית עסק

שלב ראשון בתהליך הבחירה צריך לעסוק בשאלה, כמה גודל בית העסק. בהתאם לכך, אפשר יהיה לקבוע האם יש צורך במאוורר אחד או יותר ומה צריך להיות הגודל שלו. ההתייחסות צריכה להיות הן לשטח הפתוח והן לשטח הסגור, אך בנפרד. כלומר, יש להתייחס לשטח הפתוח כיחידה אחת, ולא כחלק ממכלול השטח של העסק.

בשלב שני יש לבחון את השאלה, אילו סוגי מאווררים יכולים להתאים למקום. הכוונה היא, מה גודל המאווררים, איזו עוצמה תהיה להם, כיצד אפשר להפעיל אותם. דברים טכניים ופונקציונאליים שיכולים להשפיע על השימוש והתפקוד שלהם.

לאחר מכן נתייחס לשאלה, מה יהיה העיצוב שלהם. במידה ואנחנו נרצה לשמור על עיצוב אחיד של המקום, בין אם זה בחלק הפנימי או בחלק החיצוני של העסק, מוטב שהמאווררים יהיו תואמים לעיצוב הקירות ושאר החלקים במבנה. לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא קטלוגים עם דוגמאות נרחבות של מאווררים בצבעים ועיצובים שונים.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד