בע"ה ד' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מומחים בהובלות קטנות

  • תוכן שיווקי
  • י' אייר תשפ"א - 17:17 22/04/2021
גודל: א א א
(פריפיק)
(פריפיק)

מחפשים מומחים בהובלות קטנות ? המדריך הבא בדיוק בשבילכם והוא מכיל את כל המידע שצריך לדעת לפני שמזמינים הובלה קטנה. אבל לפני כן, מה זה בכלל הובלה קטנה? ובכן, הובלה קטנה היא כשמה כן היא - הצורך להעביר מוצר בודד עד חמישה מוצרים, לרוב גדולים מנקודה אחת לנקודה שניה. מתי צריך מומחים בהובלות קטנות ? בדרך כלל מדובר בסטודנטים שעוברים מבית הוריהם לדירת סטודנטים בעיר וצריכים להעביר כמה חפצים כמו מקרר, ספה שקיבלו מסבתא או כלי נגינה שהם רוצים לקחת איתם. זה גם יכול להיות הובלה לצורך מעבר של משפחה שבעצם הזמינה מוצר מאיזו חנות או קיבלה משהו במתנה וזה הדבר היחיד שנשאר לה להעביר. לפני שמזמינים הובלה קטנה יש כמה דברים חשובים שצריך לבדוק!

  1. מיקום מוצא ויעד - בעוד יש כאלה שרוצים להעביר את הדברים שלהם באותה עיר או יישוב, אחרים דווקא עוברים ממקום אחד למקום אחר לגמרי, לכן כשאתם בוחרים חברה להובלות קטנות, חשוב לציין את זה משום שהמרחק פעמים רבות משפיע גם על המחיר. אם למשל אתם סטודנטים שמתחילים ללמוד באוניברסיטה חיפה ואתם עוברים מאשדוד, כדאי למצוא חברת הובלות קטנות שפועלת באזרו אשדוד.
  2. תכולה - מה אתם בעצם צריכים להעביר? מקרר? פסנתר? מערכת ישיבה? יש חברות שמחשיבות מוצרים מסוימים בתור הובלה רגילה ולא בתור הובלה קטנה, למרות שמדובר במוצר אחד ולכן זה עוד משהו ששווה לבדוק אותו.
  3. ביטוח צריך? לפעמים מדובר במוצר אחד אבל הוא מאוד יקר כמו למשל טלויזיה שרכשתם בהמון כסף ולכן יש מקרים בהם כן כדאי לבטח את ההובלה, על כל מקרה שלא יהיה. לעומת זאת, מוצרים שהם יד שניה או כאלה שלא מצדיקים את הביטוח, חבל על הכסף שלכם.

מומחים להובלות קטנות כמה זה עולה?

המחיר להובלה קטנה כאמור מושפע מכמה קריטריונים שאת הראשון כבר ציינו קודם לכן והוא המרחק בין המוצא ליעד. ככל שהמרחק גדול יותר, המחיר עולה, אלא אם כן אתם מאחדים כמה הובלות קטנות ביחד עם עוד חברים ואז יכולים להוזיל את המחיר משמעותית. דבר נוסף שמשפיע על עלות ההובלה הוא כמות המוצרים שאתם מעבירים. למשל, הובלה של מקרר תעלה פחות מאשר הובלה של מקרר, מערכת ישיבה ושולחן כתיבה. המחירים להובלות קטנות נעים בין 150-700 ש“ח בדרך כלל.

איך בוחרים מומחים להובלות קטנות?

מומלץ לבחור חברה מקצועית המתמחה בהובלות קטנות ולא מישהו שרק יש לו רכב גדול או משאית וקורא לעצמו מוביל. הסיבה לכך היא משום שגם הובלה שהיא קטנה צריך לדעת איך להוביל בהיבט של סחיבה, חניה, מעברים ועוד. לכן מומלץ לבחור מוביל שאתם מכירים או כזה שממליצים לכם עליו בחום. אם לא מצאתם המלצה טובה, תמיד אפשר לברר ברשת האינטרנט ולחפש מישהו לפי הקריטריונים שמתאימים לכם כמו למשל זמינות, מחיר, מקצועיות וכדומה. עדכנו את המוביל לגבי כל פרטי ההובלה כמו התכולה, האם יש או אין מעלית בבניין או ממנו אתם עוברים ואליו אתם עוברים, הזמן שמתאים לכם לביצוע ההובלה, האם יש חניה סמוכה ועוד.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 323 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד