בע"ה ז' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ניידות ועצמאות תוך שימוש בקולנועית

  • תוכן שיווקי
  • ז' כסלו תשפ"א - 12:32 23/11/2020
גודל: א א א

אנשים דתיים מבוגרים אשר מנועים מללכת ברגל עקב בעיות בריאותיות שונות, אינם אמורים להסתגר בבתים אלא הם יכולים להמשיך בשגרת היום יום שלהם, אף על פי שקיימת מוגבלות מסוימת בניידות שלהם. 

הפתרון הוא רכישת קולנועית 

כדי להמשיך וליהנות מהעצמאות האישית ומהאפשרות לנוע ממקום למקום, המגמה של הציבור הדתי היא לרכוש קולנועית שתשרת אותו ולעיתים גם את אשתו כדי לנסוע לסידורים, לקניות ולבקר את הילדים ואת הנכדים.

קולנועית היא כלי תחבורה נוח מאד אשר מותאם לאנשים בעלי מגבלת ניידות והשימוש בה יוצר פתרון נפלא לכל אדם, כיוון שבאמצעות כלי תחבורה זה יכול הלקוח לבצע את רוב הפעולות שנהג לבצע לפני שנוצרה הבעיה הבריאותית שלו ובאופן טבעי יש לו רצון עז להמשיך בכך.

אחת הסיבות העיקריות לכך היא שמבוגרים רבים אינם רוצים ליפול כנטל על ילדיהם שרובם כבר מבוגרים בעצמם וגם להם יש נכדים. לכן החשיבה היא לבצע את המרב באמצעות הנסיעה על קולנועית ורק סוגי פעילויות שהמבוגרים אינם מצליחים לבצע, הם ייעזרו בילדיהם מחוסר ברירה. 

מה חשוב לבדוק לפני שקונים קלנועית?

קיימים כמה וכמה סוגי קולנועיות והציבור הדתי מתלבט בין כמה דגמים, כדי לרכוש את הדגם שהוא הנכון ביותר עבורם. 

יש כמה נושאים אקוטיים שיש לבדוק אותם לפני קניית הקולנועית:

  • יש לוודא שמדובר בכלי תחבורה שהוא יציב, שמותקנים בהם גלגלים רחבים כדי למנוע מצב של התהפכות ומערך בלימה בטיב מעולה. 

  • נוחות מקסימלית בעת הנסיעה ברכב זה, כולל יכולת התאמה של מושב הנהג לגובה הרצוי על פי גובהו של הנהג. 

  • כלי תחבורה שמאפשר יכולת תמרון מעולה וכך הנהג יוכל בקלות לנוע מהכביש למדרכה או בתוך מרחבים גדולים כמו בקניונים וזאת כאשר רדיוס הפניה שלו תואם את הצורך. 

  • ודאו שלקנועית יש צמיגים איכותיים אשר מלאים בקצף. יש להביא בחשבון שלאחר שימוש רב, הצמיגים הללו נשחקים והנוסעים חשים את תוואי הדרך. או לחלופין צמיגים פנאומטיים שהם נוחים מאד אך רמת התחזוקה שלהם היא גבוהה.

  • איכות המצבר - מהירות מקסימלית של 12 קילומטר לשעה אשר מושפעת מסוג המצבר שהותקן בקולנועית לאור העובדה שהשימוש בה הוא לא תמיד תדיר.

  • סוג מערכת ההנעה - מערכת הנעה קדמית מעולה שמתאימה לנסיעות בשטחים מישוריים, או מערכת הנעה אחורית שמותאמת לטווח נסיעה רחוק באמצעות מנוע חזק.

התאמת הקולנועית ללקוח

בין סוגי הקולנועיות אפשר לרכוש קולנועית שמתאימה לאדם אחד או לחלופין לשני אנשים כך שבני הזוג יוכלו לנסוע יחד. 

קיימות גם קולנועיות שמתקפלות. הן מתאימות מאד להנחה בתא המטען של המונית או של הרכב לצורך נסיעה ליעד רחוק ובתום הנסיעה האדם הדתי עולה על הקולנועית וממשיך מנקודה זו למקום שאליו הוא רצה להגיע. 

קיימת אופציה לרכוש קולנועית שמותאמת לקיפול לתוך מזוודה וכך אפשר לטייל איתה גם בנסיעה לחו"ל.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 17 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד