בע"ה י"ז אדר תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ניקוי משרדים בידי חברת ניקיון המתמחה בכך

 • תוכן שיווקי
 • ד' שבט תשפ"א - 12:00 17/01/2021
גודל: א א א

יש לך צורך בשירות ניקוי משרדים? איזה חברות נותנות שירות של ניקוי משרדים קבוע? איך בוחרים חברת ניקיון?

משרד צריך להיות מקום נעים ומסודר שכיף לעבוד בו. הקניון משפיע על תפוקת העבודה, הוא משפיע על תחושת העובדים וכמובן שהוא משפיע גם על התדמית בעיניי הלקוחות. מכל הסיבות הללו חשוב מאוד לשמור על סדר וניקיון במשרדים אך בדרך כלל מי שמנהל את המשרד לא ימצא כמעט זמן לטפל בנושאים כמו ניקיונו ולכן מומלץ לשכור שירות של ניקוי משרדים מקצועי.

מה כולל ניקוי משרדים

שירות ניקיון של משרדים כולל בתוכו את כל חלקי הניקיון במשרד ובהם ניקיון

 • חלונות,
 • דלתות,
 • משקופים,
 • אבק,
 • ורהיטים.

הניקוי יכלול ניסוי של ריהוט כמו ספות בחדרי המתנה, ניגוב שולחנות ושאיבת אבק משטיחים. כמו כן, במשרדים, אחד הנושאים המרכזיים החשובים הם השמירה על הניקיון במטבח ובשירותים ושירות הניקיון כולל אותם ובשימת דגש על תחומים אלו. ניקיון השירותים כולל מילוי של חומרי היגיינה, נייר טואלט, סבון ומגבות נייר וכמובן הניקיון של השירותים באופן תדיר. ניקיון המטבח כולל שטיפת כלים, ניקיון המדפים, מילוי של שתייה וניקוי המכשירים החשמליים במטבח.

קביעת לוח הזמנים של ניקוי משרדים

לפני שמזמינים שירות של ניקוי משרדים חשוב מאוד להבין מהן הדרישות של המשרד ולתאם את הציפיות מול חברת הניקיון, כך למשל, אם יש צורך מיוחד שהמטבח או שחדר הישיבות יהיו נקיים באופן תדיר יש להדגיש זאת, כמו כן, אם ישנה בעיה כל שהיא עם שעות יש לקבוע מראש את השעות בהן הניקיון מתבצע, במיוחד בחדרי המשרד, לעיתים עובדים מסוימים אינם אוהבים שעבודות הניקיון מתבצעות באמצע העבודה ולכן יעדיפו שהניקיון יתבצע לאחר שעות העבודה או מוקדם בבוקר לפני שהמשרד נפתח ולאחר מכן במהלך היום ניתן לעסוק בניקיון כללי יותר של החלונות, המטבח והשירותים.

בבוס בעלי מקצוע תוכל למצוא מגוון רחב של חברות ניקיון, בואו לקבל הצעת מחיר בקליק!

יתרונות חברת ניקוי על מנקה פרטית

ישנם שני יתרונות בולטים לעבודה עם חברת ניקיון מקצועית, היתרון הראשון הוא העובדה שמדובר על חברה מסודרת ולה מנהל שהוא זה שאמון להעסיק ולהתעסק מול העובדים.

 • אם יש עובד חולה – הוא זה שאחראי להביא עובד אחר במקומו,
 • אם יש בעיה כל שהיא, מפנים אותה אליו והוא זה שאמור לתקנה.

היתרון השני הוא נגזרת של היתרון הראשון – בשל העובדה שמדובר על חברה ולה עובדי ניקיון ולא מדובר באדם פרטי, אז אין מצבים בהם המשרד סובל מחוסר תחזוקה במקרה בו המנקה חולה או שישנה איזו שהיא בעיה הם העסקתה הסדירה.

למה חשוב לשים לב?

כדאי מאוד לנהל מעקב אחרי הניקיון ולוודא כי הוא מתנהל על פי לוח הזמנים ועל פי דרישות המשרד, מומלץ מאוד לנהל שיח נעים מול המנקים עצמם שכן נוכחותם במשרד הנה יום יומית ולמעשה הם הופכים להיות חלק מכוח האדם במשרד, גם אם הם מועסקים באופן חיצוני, מדובר על אדם שנמצא שעות רבות במקום ויהיה זה נעים להיות עמו ביחסים טובים ונעימים.

בחירת חברת ניקוי משרדים

כאשר בוחרים חברת ניקוי משרדים מומלץ לשים לב לכמה נושאים חשובים.

 • ראשית כל יש לבחון האם העסק הנו עסק ותיק,
 • האם יש לו רישיון עסק מוסדר והאם יש עליו המלצות מפי לקוחות אחרים.

דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא כמה עובדים יש בחברת הניקיון וזאת כדי להבטיח שישנו מספיק כוח אדם להתמודד עם משימת הניקיון, כדאי אף לעשות שימוש באתרי אינטרנט אשר מסייעים למצוא בעלי מקצוע בתחומים שונים לאחר סינון ראשוני ובהתבסס על המלצות גולשים.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 16 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד