בע"ה י"ב אב תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

פרסום ממומן בפייסבוק - מאיפה מתחילים

  • תוכן מקודם
  • ח' תמוז תשפ"ב - 17:36 07/07/2022
גודל: א א א
freepik
freepik

הרשתות החברתיות הפכו להיות למקום שבו תוכלו למצוא לקוחות פוטנציאליים רבים. אם יש לכם עסק בתחום כזה או אחר, אתם תרצו לפרסם אותו דווקא שם בין כל האפשרויות הקיימות. זוהי הסיבה שבגללה פרסום ממומן בפייסבוק הפך להיות לכלי יעיל מאוד אצל בעלי אתרים רבים. אך מאיפה אתם צריכים להתחיל אם אתם רוצים לפרסם את העסק באופן ממומן בפייסבוק? יש לנו כמה טיפים שיאפשרו לכם לעשות זאת בצורה טובה. אומנם מדובר על טיפים בסיסיים יחסית אך הם אלה שאמורים לקרב אתכם אל עבר השגת המטרות. כמובן שתוכלו לעבוד עם חברה לשיווק דיגיטלי על מנת שתסייע לכם בשלבים מתקדמים יותר.

הבינו מי קהל היעד שלכם

כדי שתוכלו לפרסם בענק יהיה עליכם להבין קודם כל למי אתם אמורים להפנות את המודעות. הרי המטרה שלכם תהיה לטרגט את כל אותם האנשים שיכולים להיות רלוונטיים עבורכם. אם לא תבינו מי קהל היעד שלכם יהיה לכם מאוד קשה להוציא משהו מהפרסום. זה נכון שהפרסום יגיע לכמות גדולה מאוד של אנשים, אך אף אחד מהם לא יהיה רלוונטי. לכן מראש תחשבו עם עצמכם למי המודעה שלכם מיועדת, מי ירצה לקרוא אותה. אם תצליחו לאתר את האנשים הנכונים, השמיים הם הגבול מבחינת סיכויי ההצלחה. 

הכינו מודעה שתתפוס את העין

בשלב הבא יהיה עליכם לדאוג להכין מודעה שתתפוס את העין. הרי לא כל מודעה תהיה כזאת שיעצרו לקרוא אותה, חייב להיות בה משהו שלא נראה כמותו. אם המודעה שלכם תראה כמו כל המודעות האחרות, לא יהיה בה משהו מיוחד ואחר. תנסו לחשוב מה אתם יכולים להביא למודעה שלכם שלא ניתן למצוא במודעות אחרות. אם יש לכם אתר תדאגו שהוא יעלה בצורה מהירה עם השרתים של AWS או כל חברת אחסון אחרת. כל הדברים הקטנים האלה אמורים לעשות את ההבדל כאשר גולש יראה את המודעה שלכם. אם המודעה לא תהיה מיוחדת היא ככל הנראה תתפספס בין כל המודעות האחרות של עסקים שונים. 

תעקבו אחר המודעה בזמן אמת

זה לא מספיק לעלות את המודעה, יהיה עליכם לדאוג לעקוב אחריה בזמן אמת. הרי אם המודעה לא תספק את הסחורה יהיה עליכם לנסות להבין מה עשיתם לא בסדר. הרי הכי קל יהיה להוריד את המודעה, אך זוהי הבחירה הקלה זאת שלא תביא אתכם להשגת המטרות. על מנת שתוכלו להביא את העסק למקום הרצוי יהיה עליכם לשפר את המודעה. כל הזמן תוכלו לחשוב על עוד פרמטרים שתוכלו לשפר במודעה כדי שהיא תהיה הכי טובה שיש. אם תשפרו את המודעה בזמן אמת, תוכלו לראות שהיא תצליח בגדול. כל שיפור שתעשו יקרב אתכם עוד צעד אל עבר התוצאה שאותה חלמתם להשיג.

 
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד