בע"ה ט"ו תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שירותים של בניית קישורים

  • תוכן שיווקי
  • ט"ז כסלו תשפ"א - 13:21 02/12/2020
גודל: א א א
(פריפיק)
(פריפיק)

קישורים נכנסים הפכו בשנים האחרונות לאחד הפרמטרים החשובים ביותר בקידום אתרים, אלא שלא כל קישור נכנס יכול באמת לתרום לכם, ואם תפעלו בתחום כמו פיל בחנות חרסינה, זה גם יכול להוביל לתוצאה ההפוכה – הענשתכם על ידי גוגל באמצעות דחיקה שלכם אל דפי תוצאות החיפוש האחוריים. אם אתם באמת רוצים למנף את התחום של קישורים נכנסים בכדי לקדם את האתר שלכם, חשוב שתעשו את זה בליווי וניהול של גורם מקצועי ובשורות הבאות תבינו מדוע כדי לבצע רכישת לינקים BEST LINKS

בניית קישורים באמצעות פרסום תוכן

מבחינת גוגל, כל קישור נכנס לאתר שלכם הוא מעין המלצה שנותן האתר המפנה על האתר שלכם. ככל שיש לכם יותר המלצות, כך גוגל רואה אתכם כחשובים ומרכזיים יותר בתחומכם וכך היא גם תציג אתכם במיקומים גבוהים יותר בדפי תוצאות החיפוש של משתמשים המחפשים עסקים בתחום הפעילות שלכם. יחד עם זאת, קישורים המגיעים מטוקבקים של אתרי חדשות, מרשתות חברתיות, מאינדקסים עסקיים וכן הלאה, הם קישורים פחותי או אפילו חסרי ערך בעיני גוגל, שכן כל אחד יכול לייצר אלפי קישורים כאלה באופן יזום ומלאכותי. מה שגוגל מחפשת הם קישורים נכנסים המגיעים מתוכן איכותי המפורסם באתרים נחשבים ולשם כך צריך ליצור תחילה את התוכן האיכותי, לאחר מכן לפרסם אותו באתרים הנכונים ולבסוף לשלב בהם גם קישורים נכנסים אל האתר שלכם.אנו ממליצים להיעזר בירדן דיגיטל.

מהו סל השירותים המסופקים לצורך בניית קישורים?

לצורך בניית קישורים כפי שהסברנו קודם לכן, נדרש לכם למעשה סל של שירותים ולא רק שירות אחד. הסל הזה כולל בתוכו את השירותים המרכזיים הבאים: שירות כתיבת תוכן, שירות ניהול הקישורים הנכנסים שלכם ושילובם בתוכן, פרסום התוכן שלכם ולבסוף שילוב פעילות הקישורים הנכנסים שלכם בכלל פעילות הקידום שאתם מבצעים לטובת האתר. חברות המתמחות בתחום זה אמורות להציע לכם למעשה את כל סל השירותים הזה. הן אמורות לייצר עבורכם את התכנים ולעשות את זה בצורה מקצועית, אינפורמטיבית ושיווקית גם יחד, מרתקת ובעלת ערך לקורא. הן אמורות לבחור עבורכם את האתרים המתאימים ביותר לפרסום התוכן ולפרסם את התוכן בתדירות המתאימה. הן אמורות לבנות עבורכם את הקישורים הנכנסים, קרי את האנקור (הטקסט הכחול שעליו לוחצים), הדף באתר שלכם שאליו יפנה הקישור וכן הלאה. ולבסוף הן אמורות לנהל עבורכם את כל התהליך, בשילוב עם כל יתר פעילות הקידום שאתם מבצעים.

אחד הכללים החשובים ביותר בכל הנושא של בניית קישורים הוא הכלל של שמירה על אותנטיות התוכן. אתם לא רוצים שגוגל תגלה שאתם מייצרים לעצמכם קישורים נכנסים באופן מלאכותי, מה שיוביל לענישה שלכם ודחיקת האתר שלכם אל דפי תוצאות החיפוש האחוריים. חברה מקצועית יודעת בדיוק כיצד לבנות את הדברים וכיצד לנהל את פרסום התוכן והקישורים, כך שתישמר מראית עין של אותנטיות ושגם התכנים שיפורסמו אכן יהיו אותנטיים, מקצועיים ובעלי ערך אמיתי לקוראים.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד