בע"ה ז' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

5 סיבות לבחור שירותי הסעות תלמידים לבתי ספר

  • תוכן שיווקי
  • כ"ו טבת תשפ"א - 00:56 10/01/2021
גודל: א א א

שירותי הסעות תלמידים נחשבים לאפשרויות התחבורה הטובות ביותר לילדים שצריכים להגיע מדי יום לבית הספר, וגם בחזרה הביתה לאחר הלימודים. כשבתי ספר מרוחקים מדי ממקום המגורים של תלמידים, היעדר אפשרויות תחבורה עלול לגרום למצב בו התלמידים מאחרים ללימודים ברוב ימות השנה או נעדרים בתדירות גבוהה מהלימודים.

מאמר זה מסביר את הסיבות העיקריות לכך שכל התלמידים, מהיסודי ועד התיכון, צריכים לנסוע באוטובוס לבית הספר.

1. הסעות תלמידים הן אפשרויות התחבורה הבטוחות ביותר!

הסעות לבית הספר הן אפשרויות התחבורה הבטוחות ביותר על הכביש. בשל שילוב גורמים, קיים סיכוי גבוה פי חמישים שילדיכם יגיעו לבית הספר בבטחה כשהם נוסעים עם שירות הסעות ולא במכוניות הפרטיות של ההורים.

רכבי הסעות תלמידים מתוכננים עם אפשרויות ישיבה בטוחות ויציבות למהלך הנסיעה, שמגנות על הילדים, והסיכויים להתרחשויות תאונות הם נדירים.

2. הילדים מוגנים

נהגי הסעות תלמידים אוהבים את הילדים ודואגים לשלומם במהלך הנסיעה. אלו אנשי מקצוע מיומנים שמשקיעים מאמצים רבים במקצוע שלהם, ומתקבלים לעבודה לאחר שעברו בדיקות רקע שונות. הם משתתפים בהדרכות ספציפיות של הסעות ילדים, ועוברים את מבחני הנהיגה בדרכים.

הנהגים מתבקשים לרענן את הידע שלכם לפחות אחת לארבע שנים על מנת להבטיח שילדיכם תמיד יהיו בידיים טובות.

המושבים ברכבי הסעות תלמידים בטוחים ביותר עם מעברים רווחים בין המושבים למניעת נפילות ילדים, וגם הרכבים מתוכננים באופן בטיחותי למקרה של תאונות, עם סיכון מופחת באופן משמעותי לפגיעת גוף כתוצאה ממהמורות על הכבישים, בהשוואה לנסיעה ברכבים פרטיים.

3. שירותי הסעות תלמידים מספקים סביבה חברתית אחרת

במקרים רבים, שירותי הסעות תלמידים מסיעים ילדים ממגוון יכולות לימוד, כיתות וגילאים, מה שמאפשר לילדים לפתח קשרים חברתיים עם ילדים אחרים מלבד הילדים שלומדים איתם בכיתה.

זמן הנסיעה מספק לילדים אפשרויות חברתיות שנחוצות מאוד למורל לפני הלימודים ולרגיעה לאחר הלימודים. לפעמים, החברים הכי טובים של ילדים הם אלה שהם הכירו באוטובוס לבית הספר.

4. רכבי הסעות מפחיתים את העומס על הכבישים

רכבי הסעות תלמידים מחליפים את המכוניות על הכבישים, מה שאומר הרבה פחות תנועה ופקקי תנועה על הכבישים מדי יום, בבקרים ובשעות הצהריים ואחר הצהריים. מצב זה מאפשר נסיעה בטוחה וקלה יותר עם פחות עומס על הכבישים ופחות רכבים שחוסמים את הגישה הקלה בסביבות בתי הספר.

בתי ספר שממוקמים רחוק מבתי המגורים של תלמידים קשורים לעלייה בסבירות להחלפת בתי ספר בתדירות גבוהה ולהיעדרות מהלימודים. עם שירותי הסעות תלמידים, הילדים יכולים ללמוד בכל בית ספר, גם אם הוא ממוקם במרחק של חצי שעה עד שעה נסיעה מהבית.

5. רכבי הסעות תלמידים ידידותיים יותר לסביבה

מלבד הפחתת העומס על הכבישים ובסביבות בתי הספר, רכבי הסעות תלמידים מרחיקים מכוניות רבות מהכבישים, מה שמונע פליטת פחמן מיותרת. ללא רכבי הסעות, המכונית המשפחתית הממוצעת נמצאת יותר זמן על הכביש כשהורים מסיעים ילדים לבתי הספר ומחזירים אותם הביתה.

באופן קולקטיבי, שירותי הסעות תלמידים חוסכים בדלק, וההתקדמות האחרונה בטכנולוגיה הסולארית הובילה למצב בו פליטת הסולר תהיה נקייה יותר בהשוואה למצב שהיה עד לפני עשר שנים, כך שרכבי הסעות תורמים לסביבה מדי יום!

בשורה התחתונה, בטוח יותר לשכור שירותי הסעות תלמידים בהשוואה לנסיעה ברכבים פרטיים

שירותי הסעות תלמידים מפחיתים את הסיכון שילדים ומתבגרים יהיו מעורבים בתאונות דרכים. שירותים אלו מספקים גם יתרונות כלכליים באמצעות הפחתת השימוש ברכבים המשפחתיים להסעת התלמידים לבתי הספר ובחזרה הביתה.

אבל היתרון הסביבתי הוא המשמעותי ביותר, כשהעומס על הכבישים מופחת בשעות הבוקר ואחר הצהריים, והאוויר נקי יותר מפליטת פחמן.

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד